Fatal Push
Fatal Push
nyní za 199 Kč
koupit

Články a videa

Prerelease Rivals of Ixalan 14.1. - kapacita naplněna

Vzhledem k velké návštěvnosti sobotního Prerelease turnaje jsme museli snížit kapacitu nedělního Prerelease na 18 míst - update všech 18 míst rezervováno! Předregistrovaní mají pro účast v turnaji v turnaji přednost. Nedělní Prerelease Party se z důvodu využití produktů na sobotní akce ruší.

13.1.2018 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Vánoční Tolarian Commander 3#

Třetí turnaj z Tolarijské série commander turnajů. Přijďte naplnit Tolárku trochou vánoční atmosféry. Každý hráč který turnaj odehraje v Santovské čepici od nás dostane dárek.

6.12.2017 stefic přečíst článek »
Foto

2# Tolarian Commander

Druhý turnaj z Tolarijské série commander turnajů. Po předchozím úspěchu prvního commanderu si dovolujeme pro vás uspořádat další turnaj.

11.10.2017 štefič přečíst článek »

Ixalan Liga

S novou edicí máte možnost opět se zúčastnit průběžného ligového hraní ve formátu příznivém pro hráče všech úrovní - 3 boosterový sealed. Piráti, dinosauři, merfolci, upíři, poklady a mnohem víc v přátelském hraní. Vhodné pro všechny úrovně hráčů.

2.10.2017 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Fate of Konor - celosvětová kampaň Warhammer 40K

Zapojte se i vy do celosvětové kampaně Fate of Konor, která na základě výsledků hráčů a modelářů po celém světě rozhodne o vyústění příběhu Warhammer 40K!

3.8.2017 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Bitva o Tolarii - Warhammer 40K

První víkendový turnaj ve Warhammeru 40K pořádáme v neděli 20.8. Místo je pro 10 hráčů. Upozornění: Kapacita turnaje je plně obsazena během předregistrací.

2.8.2017 Tolarie.cz přečíst článek »
Turnaje
na začátek