Dominaria sealed liga

Počínaje dneškem si v Tolarii můžete zahrát obvyklou sealed ligu, která se pořadá s každou novou standard-legální edicí.

Jak na to? Registrace do ligy stojí 250Kč. Za to obdržíte tři boostery Dominarie, krabičku a score kartu, do které si budete zaznamenávat své výsledky. Z obdržených boosterů postavíte balík, který bude obsahovat alespoň třicet karet (univerzální poučka je hrát 17 nonland karet a 13 zemí). Deck můžete každý týden s výjimkou prvního, nebo po každých třech prohrách vylepšit o jeden nový booster.

S kým a kdy můžete hrát. Liga se primárně hraje každé úterý a trvá osm týdnů (konec bude v sobotu 23.6.). Můžete si ale zahrát i libovolný jiný den s libovolným účastníkem ligy. Stačí se předem domluvit, nebo si třeba zahrát mezi koly FNM, či showdownu. Jediné omezení je to, že každý den můžete s jedním soupeřem odehrát pouze jednu hru.

Co můžete vyhrát? Pokud odehrajete alespoň deset zápasů, můžete si na pokladně vyzvednout promo Zhalfir Void. Dále se bude hrát o boostery Dominarie, které obdrží čtyři hráči s největším počtem bodů (množství boosterů rozdané na ceny se bude odvíjet od celkového počtu účastníků ligy) a jeden booster se náhodně vylosuje mezi zbylé hráče. Bodování ligy je jednoduché - za výhru jsou dva body a za prohru jeden. Výhodou je tudíž odehrát co nejvíce zápasů.

 
na začátek