Game Day Journey into Nyx

V sobotu 24.května se koná tradiční Game Day turnaj ve formátu Standard, který je zároveň vyvrcholením cesty hrdiny procházející celým Theros blokem.

Sobota bude v Tolarii patřit Standardu. S příchodem každé nové edice se koná turnaj Game Day, který bývá první možností zahrát si větší turnaj s novými kartami. Na Game Day turnaji je tradičně možnost získat unikátní promo karty a vítěz získá MTG herní podložku se zaslouženým nápisem Champion. Tentokrát se hraje o tyto proma:

Pro každého zaregistrovaného účastníka:

 Pro hráče, kteří se probojují mezi prvních 8 v pořadí:

Pro celkového vítěze:

 

Cesta Hrdiny

Na Game Day vás čeká poslední část cesty hrdiny. Završení příběhu Theros bloku proběhne posledním soubojem se single player balíkem. Tentorkát se samotným bohem. Vaší poslední překážkou k získání věčné slávy bude samotný Xenagos.

Účastníci Game Day turnaje mají možnost hrát proti challenge decku. Pokud se vám podaří zvítězit, budete mít krom věčné slávy nárok i na promo verzi Hall of Triumph.

 

Turnaj začíná od 10:30, registrace je od 10:00

Startovné je 90,- přičemž pro začínající turnajové hráče je startovné pouze za 60,-

Na ceny je krom uvedených promo karet a podložky také jeden booster Journey into Nyx za každého hráče v turnaji. Boostery rozděleny mezi hráče v top8.

V turnaji každý odehraje 4 nebo 5 kol podle počtu hráčů a bude následovat vyřazovací top8.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Tolarie

 

 

 
na začátek