Rivals of Ixalan Liga

S novou edicí máte možnost opět se zúčastnit průběžného ligového hraní ve formátu příznivém pro hráče všech úrovní - 3 boosterový sealed. Piráti, dinosauři, merfolci, upíři, poklady a mnohem víc v přátelském hraní. Vhodné pro všechny úrovně hráčů.

Rivals of Ixalan Liga


 

Zápis do ligy

Do ligy se může zapsat kdokoli do konce jejího trvání uhrazením startovného 250,-. Zápisem do ligy ihned dostanete 3 boostery Rivals of Ixalan na stavbu vašeho balíku a Rivals of Ixalan krabičku na karty.

 

Hrací balík

V lize se hraje s balíkem, který stavíte z boosterů, které jste dostali při zápisu do ligy - z boosterů vyberete karty, které vytvoří váš hrací balík.

Hrací balík má minimálně 30 karet, včetně basic landů, které si můžete na hru půjčovat nebo použijete basicy vlastní.

Vhodný poměr je cca 17 karet a 13 basic landů.

Balík můžete v průběhu ligy modifikovat - každý týden nebo po 3 prohrách můžete dokoupit 1 booster Rivals of Ixalan a kartami z něj svůj balík doplnit.

 

Herní systém

Liga trvá od 23.1. do 3.3.

Během ligy vyzýváte další účastníky ligy ke vzájemnému duelu. Hraje se na 1 vítěznou hru a první mulligan je zase do 7 karet.

S každým hráčem můžete v 1 den odehrát maximálně 1 zápas.

Zapisujete si své výhry a prohry.

Liga se hraje v úterý, pátek a sobotu, kdykoli během otevírací doby (klidně během dalšího turnaje).

Každý den můžete odehrát libovolný počet zápasů (platí pouze limit, že s každým hráčem můžete odehrát jen jednu hru, která se počítá do hodnocení).

 

Hodnocení a ceny

Počet svých výher a proher si průběžně zapisujete.

Jakmile odehrajete 10 her, dostanete promo foil  Evolving Wilds (pro prvních 20). Každý kdo během ligy dosáhne 15 výher nebo odehraje 30 her, bude zařazen do slosování o herní podložku.

Liga je vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče, podmínky má každý obdobné a je skvělou možností, jak si zahrát i když jste v Tolarii jen na skok nebo když máte čas třeba mezi koly FNM turnaje.

 

Těšíme se na vás.

Tolarie.cz

 

 

 
na začátek