Návod na vydařené Magicové vánoce

Poradíme vám, jak vybírat vánoční dárky pro hráče Magicu, když se ve hře příliš neorientujete a nechcete šáhnout vedle. A pokud Magic sami hrajete, dozvíte se, co by vám z naší předvánoční nabídky rozhodně nemělo uniknout.

 

Vybírání vánočních dárků přináší mnoho radosti a vzrušení. Často se už nemůžeme dočkat, jak se obdarovanému rozzáří oči štěstím, když si rozbalí dárek, kterým jsme se přesně trefili do jeho vkusu.

Na druhou stranu může vybírání dárků působit hodně stresu, když přesně nevíme, pro co sáhnout a i samotné rozbalování pak může skončit poněkud rozpačitě.

Pokud se chystáte pořizovat vánoční dárek někomu, kdo hraje karetní hru Magic, máme pro vás návod, který vám pomůže vybrat to co možná nejvhodněji, aby pod stromečkem vládla jen a jen radost.

A pokud se v Magicu už orientujete nebo dokonce sami hrajete, podívejte se na konec článku na položky, které by vám z naší předvánoční nabídky rozhodně neměly utéct.

Návod je rozdělený podle toho, jak moc dobře znáte potřeby obdarovávaného magicáře a jak moc času chcete do výběru investovat. Položek, které můžete vybrat je doslova záplava a bylo by škoda zbytečně sáhnout vedle.

 

0 - mám dopis pro Ježíška

Pokud se vám do ruky dostal lístek s konkrétním přáním, nemusíte číst dál a dárek můžete hned vybrat (produkty najdete tady, jednotlivé kusové karty tady).

 

1 - Chci to mít rychle z krku a nechci nic řešit

Pokud se vám do ruky nedostal seznam karet pro Ježíška a opravdu netušíte, na jaké úrovni váš blízký Magic hraje a třeba ani jak často, není nic snažšího než sáhnout po dárkovém poukazu. Ten vám v Tolarii vystavíme na libovolnou částku a bude jen na dotyčném, co si u nás vybere (lze kombinovat zboží se vstupem na turnaje).

Výhodou je, že si obdarovaný vybere sám přesně podle svého gusta, nevýhodou to, že pod stromečkem nebude mít něco "hmatatelného" a bude si muset na nové karty chvíli počkat.

 

2 - Chci to mít jednoduše vyřešené, ale chci aby bylo něco už pod stromečkem

Karty Magic se dají pořídit v různých baleních. Tato balení se liší v různých ohledech, z nichž jeden je to, že některá obsahují jasně dané karty a jiná jsou rozšiřující balení s 15 kartami náhodně namíchanými. A právě tato náhodná balení - tzv. boostery - jsou tím, co ocení opravdu každý Magicář bez ohledu na pokročilost nebo dobu hraní.

Kromě toho, že si kartami z náhodných balení může člověk doplnit své balíčky a rozšířit sbírku nabízí i skvělý pocit z jejich rozbalování. Můžou totiž obsahovat něco skvělého nebo naopak něco méně dobrého. A právě tento pocit je to, co plno lidí láká. Je to něco jako rozbalování vánočních dárků :-)

Výhodou nákupu boosterů je to, že si sami můžete zvolit, zda pořídíte jeden jako drobnost nebo jich darujete více. Nevýhodou snad jen to, že když si v nich obdarovaný neotevře přesně to, co potřebuje, může mu to trošičku té radosti vzít.