Nedělní Fate Reforged prerelease v Tolarii

Stručná rekapitulace nedělních prerelease Fate Reforged v Pardubicích a hradci Králové.

Pardubice

Nedělní Prerelease přilákalo dokonce víc lidí než sobotní první šance na ozkoušení nové edice. Že by na to měly vliv sobotní zprávy o tom, že je v Prerelease packu možné otevřít foil mythic nebo to, že promo Ugin je opravdu velmi ceněná rarita? :-) A nebo to holt tentokrát vyšlo lidem naopak, než tradičně, kdy je navštěvovanější sobotní turnaj.

 

Oproti sobotnímu Jeskai byl v neděli nejpreferovanějším klanem Temur. Sáhlo po něm hned 7 hráčů a možná to byla právě kvantita, která dovolila jednomu z příznivců Temuru vyhrát celý turnaj. Vítězem se stal Petr Borůvka. Jehož balíček nevypadal na první pohled extra silně (až na dvě kopie Supplant Form), ale turnajem prošel suverééně se 6 výhrami v řadě. Za zmínku určitě stojí i výkon Dana Tocháčka, který se zúčastnil sobotního i nedělního prerelease a na obou turnajích se umístil na 2. místě.

 

 

Nedělní otvírání "Uginova vězení" bylo opět plné očekávání a napětí. A konečně se účastníkům naskytla šance zahlédnout naživo tvář edice v promo provedení. Ugina z Fate boosteru si odnesl Emil Řezanina.

 

 

Souboje o přední příčky, ale nejen ty, byly zajímavé až do posledního kola, které přineslo toto celkové pořadí.