Nejúspěšnější Standard balíky PT Eldritch Moon

Pro inspiraci před víkendovým Game Day se podívejte s jakými balíky se nejvíc dařilo hráčům na Pro Touru a jaké karty z Eldritch Moon se prosadily.

O celkovém pořadí na PT rozhoduje kombinace výsledků každého hráče v limited části (2 drafty Eldritch moon) a constructed (10 kol Standardu). Proto nemusí konečné pořadí vypovídat o síle balíku, který si hráč zvolil na Standard.

Naštěstí existují statistiky, které ukazují, jak se jednotlivým hráčům dařilo na Standard části turnaje.

Podívejte se na nejúspěšnější balíky Pro Touru.

Balíky se skóre 9-0-1 až 8-2

>> TADY

Balíky se skóre 7-1-2 až 7-3

>>TADY

Balíky se skóre 6-2-2 až 6-4

>> TADY

 

Pokud se chystáte o víkendu na Game Day a stále nevíte, co hrát, určitě vás nějaký balík zaujme. Mezi balíky jsou zastoupené všechny strategie - aggro, control, midrange, rampa, "kombo" a na své si tak přijde snad každý.

Samozřejmě je stále dobrá šance prosadit se s vlastním balíkem, tím více, že teď už můžete tušit, na jaké balíky a kombinace karet je dobré se připravit.

 


V Tolarii opět pořádáme 2 Game Day turnaje - v sobotu pro všechny zájemce a v neděli pro začátečníky (hráči do 25 levelu v Planeswalker bodech), takže i když třeba s Magicem teprve začínáte nebo hrajete jen občas a chcete si na pohodu zahrát s novými kartami, nebojte se a doražte aspoň v neděli.


 

Karty do svého balíku si jednoduše doplníte v našem eshopu.

 

Užijte si Game Day a celý Standard s novými kartami z Eldritch Moon.

 

Tolarie.cz

 
na začátek