Ohlédnutí za Prerelease Magic Origins

Poslední Core Set Magic Origins přitáhl velkou pozornost hráčů, která vyústila v rekord v návštěvnosti našich prerelease. Přinášíme vám shrnutí víkendového dění.

Sobota

Během předregistrací to vypadalo na takové normální Prerelease. První druh Prerelease packu (Gideonova bílá) se rozebral teprve v týdnu před turnajem a druhý následoval až v pátek. V den turnaje však dorazilo "na blind" ještě několik nepředregistrovaných. Nafoukli jsme předem uvedenou kapacitu turnaje a zvládli usadit všech 36 zájemců. Tím padl rekord v návštěvnosti našich prerelease turnajů. 36 hráčů se bude kvůli kapacitě herny těžko překonávat, ale zapracujeme na tom, aby to bylo logisticky možné :-) Třeba už jen díky VIP hracímu místu na našem balkóně, které nám dovolilo slunečné počasí. O hru s výhledem na Pardubický zámek byl dost zájem, takže s ním budeme počítat i na příštích hojně navštívených turnajích :-)

Skvělou zprávou několik dní před turnajem bylo to, že v seeded boosteru v prerelease packu můžeme otevřít foil planeswalkera.

A Kuba Rucký si k němu přidal i jeho nefoil verzi z klasických boosterů.

Ani, to, že jste si v seeded boosteru planeswalkera neotevřeli nemuselo znamenat, že ho ve foilu mít nebudete. Třeba Dan Papež si se slovy "poslední booster mi to musí vylepšit" otevřel klasickou foil Nissu.