Pozvánka na prerelease Core Setu 2021

Registrace na prerelease Core Setu 2021 je v plném proudu! Veškeré info najdete uvnitř článku.

S Core Setem se po delší (vynucené) pauze můžete opět zúčastnit hned tří release turnajů!

Díky logistickým komplikacím způsobeným COVIDem-19 vás ještě jednou zveme na opožděný prerelease nové edice. Oproti minule je tu ale minimálně jedna pozitivní zpráva - tentokrát už bude na programu půlnoční turnaj, který obstará Petr Brožek.

Ale hezky popořádku:

Všechno odstartuje půlnoční preview v noci z pátku (31.7.) na sobotu. Oficiálně se bude možné na místě zaregistrovat v pátek od 23:30, ovšem otevřeno bude už od 23:00.

Turnaji ponecháme osvědčený systém z minulých prerelease, tedy čtyři kola, kde za každou výhru získáte jeden booster. Kapacita turnaje je šestatřicet hráčů, ovšem předregistrace se i tak důrazně doporučuje ;)

Zbylé dva turnaje budou v sobotu (1.8.) a v neděli (2.8.) od 10:00 (otevřeno bude od půl desáté). Organizovat je bude Jakub Havelka.

Sobotní a nedělní turnaj budou více competitive, ceny budou pro všechny hráče se skóre 4:2 a lepším, či podle počtu účastníků - cca pro první třetinu (při účasti 25 a více hráčů se bude hrát šest kol), a vítěz navíc získá jeden collector's booster!

DALŠÍ INFO!!!

- startovné na všech turnajích je 600Kč, za což obdržíte prerelease pack s kostkou, náhodným promo rare/mythicem a šesti standardními boostery.

- pokud se zúčastníte všech tří preview, obdržíte na nedělním turnaji jeden foil promo pack zdarma! Podmínkou je, že na všech turnajích odehrajete alespoň jedno kolo.

- celkem máme k dispozici cca 70 míst na všechny tři dny, defaultní rozdělení je 20 míst na půlnoct a 25 na sobotu a neděli. V reakci na váš zájem to samozřejmě můžeme přerozdělit.

- přehled volných míst najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eVO-LxUMVTqXSHu72nt9OzThFk7NfYnn_zVFJIAwTxA

- registrace prostřednictvím emailu by měla být ve tvaru jméno + den (dny)

- pokud jste nám psali zprávu, ale v seznamu zaregistrovaných hráčů nejste, tak nám pro jistotu napište znovu. Mohlo se stát, že jsme na vás v tom frmolu zapomněli :/

NEPŘEHLÉDNĚTE - OBČERSTVENÍ!!!

- opět se můžete těšit na vychlazené pivo
- pokud se během předregistrace na sobotní a nedělní turnaje přihlásí alespoň dvacet hráčů, tak bude přichystáno občerstvení v obvyklé podobě, čili bylanské klobásy a hermelíny (vše za 50,-)

 
na začátek