Pozvánka na prerelease Theros: Beyond Death

I s Therosem: Beyond Death se můžete v Tolarii zúčastnit hned tři preview turnajů!Všechno odstartuje půlnoční preview v noci z pátku (17.1.) na sobotu. Oficiálně se bude možné na místě zaregistrovat v pátek od 23:30, ovšem otevřeno bude už od 23:00.

Turnaji ponecháme osvědčený systém z minulých prerelease, tedy čtyři kola, kde za každou výhru získáte jeden booster. Kapacita turnaje je šestatřicet hráčů, ovšem předregistrace se i tak důrazně doporučuje ;) Turnajem vás bude (s vysokou pravděpodobností) provázet Petr Dressel.

Zbylé dva turnaje budou v sobotu a v neděli (18. a 19.1.) od 10:00 (otevřeno bude od půl desáté). Organizovat je bude Jakub Havelka. Oba turnaje mají maximální kapacitu 40 hráčů.

Sobotní a nedělní turnaj budou více competitive, ceny budou pro všechny hráče se skóre 4:2 a lepším, či podle počtu účastníků - cca pro první třetinu (při účasti 25 a více hráčů se bude hrát šest kol), a vítěz navíc získá jeden collector's booster!

DALŠÍ INFO!!!

- startovné na všech turnajích je 600Kč, za což obdržíte prerelease pack s kostkou, náhodným promo rare/mythicem a šesti standardními boostery.

- pokud se zúčastníte všech tří preview, obdržíte na nedělním turnaji jeden booster Modern Hotizons zdarma! Podmínkou je, že na všech turnajích odehrajete alespoň jedno kolo.

- vzhledem k vyššímu počtu hráčů je doporučené ihned po dohrání zápasu nahlásit výsledek organizátorovi, čímž zajistíte hladký průběh celého turnaje. 

- přehled volných míst najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eVO-LxUMVTqXSHu72nt9OzThFk7NfYnn_zVFJIAwTxA

- registrace prostřednictvím emailu by měla být ve tvaru jméno + den (dny)

- pokud jste nám psali zprávu, ale v seznamu zaregistrovaných hráčů nejste, tak nám pro jistotu napište znovu. Mohlo se stát, že jsme v tom frmolu na vás zapomněli :/


NEPŘEHLÉDNĚTE - OBČERSTVENÍ!!!

- opět se můžete těšit na vychlazené pivo

- pokud se během předregistrace na sobotní a nedělní turnaje přihlásí alespoň dvacet hráčů, tak bude přichystáno občerstvení v obvyklé podobě, čili bylanské klobásy a hermelíny (vše za 50,-)

 
na začátek