Pozvánka na prerelease Throne of Eldraine

I s Throne of Eldraine se můžete v Tolarii zúčastnit hned tři preview turnajů!Všechno odstartuje půlnoční preview v noci z pátku na sobotu. Oficiálně se bude možné na místě zaregistrovat v pátek od 23:30, ovšem otevřeno bude už od 23:00.

Turnaji ponecháme osvědčený systém z minulých prerelease, tedy čtyři kola, kde za každou výhru získáte jeden booster. Kapacita turnaje je šestatřicet hráčů, ovšem předregistrace se i tak důrazně doporučuje ;) Turnajem vás bude (s vysokou pravděpodobností) provázet Petr Brožek.

Zbylé dva turnaje budou v sobotu a v neděli od 10:00 (otevřeno bude od devíti). Organizovat je bude Jakub Havelka. Oba turnaje mají maximální kapacitu 40 hráčů.

Sobotní a nedělní turnaj budou více competitive, ceny budou pro všechny hráče se skóre 4:2 a lepším, či podle počtu účastníků - cca pro první třetinu (při účasti 25 a více hráčů se bude hrát šest kol), a vítěz navíc získá jeden collector's booster!

DALŠÍ INFO!!!

- startovné na všech turnajích je 600Kč, za což obdržíte prerelease pack s kostkou, náhodným promo rare/mythicem a šesti standardními boostery.

- pokud se zúčastníte všech tří preview, obdržíte na nedělním turnaji jeden booster Modern Hotizons zdarma! Podmínkou je, že na všech turnajích odehrajete alespoň jedno kolo.

- vzhledem k vyššímu počtu hráčů je doporučené ihned po dohrání zápasu nahlásit výsledek organizátorovi, čímž zajistíte hladký průběh celého turnaje.

- přehled volných míst najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YHQS1JEoaFcbiIi2t-hK5sFg6l9pkwvDQ-FbDHYw1A0

- registrace prostřednictvím emailu by ideálně měla být ve tvaru jméno + den (dny)

- pokud jste nám psali zprávu, ale v seznamu zaregistrovaných hráčů nejste, tak nám pro jistotu napište znovu. Mohlo se stát, že jsme v tom frmolu na vás zapomněli :/

- na turnaji budou také k prodeji všechny sealed produkty spojené s edicí, což jsou boostery boxy, boostery, bundle, planeswalker decky, či třeba theme boostery

- SPECIÁLNÍ AKCE pro booster boxy!!! Ke každému zakoupenému booster boxu (do prodeje jich budeme dávat v první vlně patnáct) získáte zdarma jeden Collector's Booster. Akce bude platit už na prerelease ;)

NEPŘEHLÉDNĚTE - OBČERSTVENÍ!!!

- opět se můžete těšit na vychlazené pivo
- pokud se během předregistrace na sobotní a nedělní turnaje přihlásí alespoň dvacet hráčů, tak bude přichystáno občerstvení v obvyklé podobě, čili bylanské klobásy a hermelíny (vše za 50,-)

 
na začátek