Představujeme naše autory

Naším cílem je nabídnout MTG komunitě zajímavý a zábavný obsah prostřednictvím článků a videí. Kdo vám ho bude pravidelně přinášet?

V našem autorském týmu jsou momentálně hráči Magicu seskupení pod pardubickou Tolarií. Některé z autorů zřejmě znáte, jiné možná jen od vidění a některé třeba vůbec. Ale nebojte se, poznáte je. Každého autora podrobněji představíme v den zveřejnění jeho prvního článku. Prozatím se dozvíte, jaké články můžete od koho čekat.

 

 Jakub Bakule

     

Tolarie: Co od tebe můžeme čekat za články?

Jakub: Nejspíš především netradiční reporty, kde nejde jen o popis hry.


 Jarda Bílek

Jarda Bílek

Tolarie: Co od tebe můžeme čekat za články?

Jarda: V tomto směru asi nepřekvapím. Chci se dál věnovat historii hry a jejímu profesionálnímu hraní a pokud budu mít zrovna pocit, že mám nahráno a co říct k tématu, budu psát nějaký blog o constructed. Když bych našel v budoucnosti více času, chtěl bych se pokusit dostat do domácí MTG žurnalistiky více statistiky a matematiky. Velmi se mi líbí například některé poslední články Franka Karsterna (na channelfireball.com). Myslím si, že to je cesta, kterou by se měl Magic vydat. Tedy více kvantitativně orientovaných rozborů. A pochopitelně bych se rád věnoval i živé coverage z turnajů, ale tam je to vždy hodně závislé na možnostech a financích. V tomto ohledu mám pořád spoustu nápadů na zlepšení, ale většinou se těžko přetavují do praxe. A taky se mi dost líbí magicTV na stránkách ChannelFireballu. Něco takového v ČR taky chybí, jen bych asi volil více regionální témata.
Určitě se ode mě nedají čekat sterilní rozhovory ve formátu povrchní otázka a formální odpověď. Toho je podle mého názoru v ČR až příliš a to nejen v magicu a nechci psát, to co sám nerad čtu.


 Jan Brožek

Jan Brožek  

Tolarie: Co od tebe můžeme čekat za články?

Honza: Především komentovaná videa z draftů na Magic Online.


Petr Brožek

 Petr Brožek 

Tolarie: Co od tebe můžeme čekat za články?

Petr: Hlavně články o Standardu, reporty z turnajů a ze zákulisí přípravy na turnaje, různé konstrukce balíků, teoretické MTG články nejen o balících, rozbory edic, videa z testingu Standardových matchupů a určitě i jinak zaměřené články.


 Jiří Rejman

Jiří Rejman  

Tolarie: Co od tebe můžeme čekat za články?

Jiří: Budu psát především reporty z turnajů nebo rozbory Standardových balíků. Těšit se ale můžete i na videa z Magic Online. Právě připravuji zajímavý formát videí s drafty jako přípravu na Grand Prix Vídeň.


Daniel Tocháček

 Daniel Tocháček  

Tolarie: Co od tebe můžeme čekat za články?

Daniel: Z mých oblíbených formátů Modern a Legacy. Pokud zrovna bude okurková sezóna, tak můžete očekávat „funny“ buildy na všech formátech.


Věřím, že se vám naše články a videa budou líbit a že se nám bude autorský tým postupem času rozrůstat. Každého nového stálého autora samozřejmě vždy představíme.

Zejména u prvních článků vás také prosím o schovívavost, jelikož je možné, že se budou autoři zprvu trochu hledat, ať už tématicky nebo ve stylu. Někteří, jako třeba já, se do psaní musí zase po delší době dostat. Budeme rádi za zpětnou vazbu a pokud budete chtít na náš web přispět třeba nějakým svým dobrodružstvím z MTG turnaje nebo představit svůj originální balík, určitě dejte vědět.

U článků a videí na viděnou.

Petr Brožek

 

 
na začátek