Prerelease Dragon's Maze

27. a 28.dubna se můžeme těšit na první turnaj se závěrečnou edicí Return to Ravnica bloku - Dragon's Maze. I tentokrát si budete moci vybrat svou guildu a těšit se na tematické zpestření celého turnaje a extra bonusy.

"Drak Niv-Mizzet učinil rozhodnutí. Aby se utišily vzájemné spory guild Ravniky, které ohrožují celé město a hrozí přerůst v regulérní válku, budou všichni zapojeni do Velkého plánu Izzetu. Niv-Mizzet objevil pradávný labyrint, který se vine Ravnikou a vyzývá vás, abyste se pokusili Labyrintem projít. Ale pozor, ostatní gildy se vás pokusí zastavit za každou cenu..!

Získejte své gildě výsadní pozici v nové Ravnice! "

Vyberte si na Prerelease jednu z deseti guild Ravniky a postupujte spolu s ostatními zástupci své guildy Niv-Mizzetovým bludištěm. Za každý vyhraný zápas získáte body, které pomůžou k postupu vaší guildy bludištěm. Guilda, která dojde na konec bludiště jako první, získá speciální cenu. Oceněni budou také hráči ostatních guild, pokud stihnou zdolat bludiště před koncem turnaje. A nakonec i všichni ti, kdo se do bludiště vůbec odvážili.

I tentokrát si každý vybere jednu guildu, ovšem už ze všech 10 možných, a dostane její guildpack. V každém guild packu naleznete 4 boostery Dragon’s Maze a 2 guildovní boostery (obsahuje pouze karty dané dvojbarvy), které byly použity na prerelease Return to Ravnica a Gatecrash. Tyto boostery neobsahují guildovní promo kartu. Každý z těchto boosterů je od jiné guildy. Jeden pochází od té, kterou jste si vybrali. Druhý je od “tajného spojence” vaší guildy. Tím může být guilda, která sdílí barvu s vaší guildou a zároveň vyšla v opačné edici. Pokud jste si tedy vybrali Dimir, druhý guildovní booster bude od Rakdosu, Izzetu, Golgari nebo Azoriusu. Od Simicu a Orzhovu být nemůže, protože tyto guildy vyšly ve stejné edici jako Dimir.

Guildy na výběr: Azorius, Izzet, Dimir, Golgari, Rakdos, Boros, Gruul, Simic, Selesnya, Orzhov

Každý hráč dostane i prerelease promo foil, které však tentokrát nemůžete zařadit do balíčku.

Každý účastník se může těšit na tradiční občerstvení - bagetu a pití.

Jako speciální bonus máme pro každého účastníka zdarma připraveno i jedno balení Ultra-Pro obalů!

Na ceny jsou připravené tradiční 2 boostery Dragon's Maze za každého hráče v turnaji a tričko pro vítěze.

Formát: SEALED (6xbooster: 2xguild booster, 4xbooster Dragons Maze)

Vstupné: 600,-

Guildpacků je na každý den Prerelease omezený počet - 4ks. Stejně tak je i omezená kapacita každého turnaje - 36 míst. Proto vybírejte moudře a třeba i využijte předregistrace, která má následující pravidla:

Registrujte se na adrese info@tolarie.cz nebo osobně na prodejně i s oznámením preferované guildy. Místo na turnaji i guilda vám budou rezervovány. Registrace je považována za platnou až v momentu uhrazení startovného (osobně na prodejně, popř. převodem na účet). Pokud nebude startovné uhrazeno do dvou dnů od registrace, bude vaše registrace zrušena a místo nabídnuto dalším zájemcům. Při zrušení registrace do 22.4. (včetně) je uhrazené startovné vratné v plné výši. V případě zrušení registrace po 22.4. se navrací pouze 75% z uhrazeného startovného (nebo za sebe můžete najít náhradníka).

 
na začátek