Prodej produktů a kusovek z Core Set 2020 byl zahájen + změny v odesílání objednávek poštou!

Předobjednávka produktů a kusových karet z Core Setu 2020 byla zahájena! 

Kusové karty a všechny produkty s výjimkou, boosterů, prerelease kitů, booster boxů a planeswalker decků, budou k dostání od pátku 12.7. Výše vypsané produkty jsou k mání již nyní!

Nejdříve bychom vám ale rádi představili změny v objednávání prostřednictvím pošty:

- vybrat si nyní můžete z několika možností, nižší poštovné je pro kusové karty, naopak dražší je platba dobírkou, což má za cíl zvýhodnit platbu na účet, coby preferovaný převod hotovosti z naší strany. Mějte na paměti, že dobírkou dáváte vydělat hlavně poště a pro nás je to i práce navíc (nejsme profesionální herna, ale pouze několik nadšenců, kteří to mají jako doplněk ke svému hlavnímu zaměstnání). Pokud si navíc zvolíte platbu dobírkou a poté si karty nepřevezmete, opět na tom tratíme pouze a jenom my (a také se dostanete do našeho blacklistu a příště už budeme požadovat platbu předem)...

- novinkou je možnost objednání přes "EMS", což je prémiová služba od české pošty, která garantuje dodání druhý den po odeslání do 14:00. Ideální je se na této možnosti domluvit předem pomocí mailu, či zprávy na facebooku. Podmínkou pro tuto možnost je samozřejmě platba na účet (pokud vaše banka nemá možnost okamžitého provedení platby, bude potřeba alespoň printscreen s potvrzením platby)

- při objednání kusových karet a jiných produktů, s výjimkou boosterů a booster boxů, nad 3 000Kč máte poštovné zdarma. Boostery jsou z tohoto vyjmuty, jelikož je to produkt s minimální marží a právě koupě celého boxu je obvykle nejsnažší způsob, jak u nás utratit 3 000Kč :)

- zároveň bychom rádi upozornili na to, že kusové karty máme aktuálně na eshopu aktualizované pouze z edic Journey into Nyx a novějších (průběžný update můžete nalézt zde, další aktualizace ale budou pravděpodobně až během podzimu). Ceny nastavujeme podle černého rytíře a pokud je na eshopu karta ze starší edice a má o hodně jinou (obvykle nižší) cenu, než tomu je na "ČR", tak je velká pravděpodobnost, už u nás daná karta vůbec není... Rád bych samozřejmě všechno co nejrychleji aktualizoval, ale když přes léto neustále vycházejí další a další edice, tak to bohužel není v mých silách. V herně je k nahlédnutí celé album starších dobrých karet, které vůbec nejsou na eshopu... Obvykle ho mívám s sebou i na commander turnajích v Hradci.

A teď už k seznamu produktů z Core Setu 2020:

- kusové karty můžete objednávat zde: https://bit.ly/2G0B4UY

- ostatní produkty najdete tady: https://tolarie.cz/koupit_produkty/katalog/1-mtg-produkty/

  • boostery (75Kč)
  • booster boxy (2 299Kč + promo zdarma)
  • prerelease packy (559Kč)
  • planeswalker decky (219Kč)
  • bundle (789Kč)
  • deckbuilder's toolkit (379Kč)
  • theme boostery (129Kč)
  • spellslinger starter kit (149Kč)

Přejeme příjemné nakupování a hodně zábavy s novými kartami!

Za Tolarii.cz

Jakub Havelka (Kumano)

 

 
na začátek