První PPTQ v Tolarii - Modern

Konečně můžeme pořádat PPTQ a umožnit tak někomu vyrazit za kvalifikací na PT a foilovou Lilianou. 14.6. pořádáme Modern v Hradci Králové, na který vás zveme.  Chceme, aby byl pro vás turnaj trochu lepší, než jste zvyklí. Čtěte dál.

Turnaj se koná v neděli 14.6. v Hradci Králové v DDM na adrese Rautenkrancova 1241, 500 03. Místo mimo Tolarii jsme zvolili proto, abychom v pohodlí mohli přivítat co nejvíce hráčů. Začátek registrace je v 9:30 a turnaj startuje v 10:00. Startovné je 300,-. Na turnaji se používají decklisty a PPTQ je REL Competitive, takže se bude dbát na dodržování pravidel více než obvykle ;-)

Vítěz turnaje získá právo hrát na Regionálním PTQ, kde za účast dostane foilovou Liliana of the Veil a bude mít možnost získat kvalifikaci a letenku na první Pro Tour roku 2016.

 

Vyberte si výhru sami

Při přípravě PPTQ jsme se snažili udělat takový turnaj, jaký by se nám samotným líbil. Přitom jsme se inspirovali hlavně z našich cest na GP. Víme, že hráči (modernu) vždy nemají až takový zájem o boostery aktuální edice, takže bude možné si na ceny vybrat i jiné položky z naší speciální tabulky odměn. Za každého účastníka půjde na ceny 30 bodů (ekvivalent 3 boosterů aktuální edice) a pak bude na každém, co si sám vybere.

Počty položek (mimo Dragons of Tarkir a Fate Reforged boosteru) jsou omezené a k dispozici do vydání zásob.

 

Registrujte se předem a hrajte o modern foily

Na turnaj se už dnes můžete hlásit a využít možnosti předregistrace. Ačkoli nepředpokládáme, že bychom někoho z kapacitních důvodů museli odmítnout, stejně vyhlašujeme předregistraci. Je to hlavně z organizačních důvodů, jelikož nám co nejpřesnější odhad počtu účastníků dovolí turnaj co nejlépe připravit.

Předregistrace - osobně nebo mailem na info@tolarie.cz včetně úhrady startovného osobně nebo převodem na náš účet 2300465028/2010 (vaše jméno uveďte do poznámky). Pokud se předregistrujete a uhradíte startovné (osobně nebo připsáno na účet) do 11.6., budete zařazeni do slosování o na modernu hrané foilové promo karty. Uhrazený poplatek za předregistraci je nevratný.

Abychom vás trochu motivovali, máme pro předregistrované losování o modernové promo foily. Pokud se na turnaj přihlásíte (včetně úhrady startovného) do 11.6., můžete si vylosovat některou z těchto karet: