Rekapitulace prerelease turnajů s M19

Uplynulý víkend se odehrála historicky největší vlna prerelease turnajů za celou existenci Tolarie! Kteří hráči v jednotlivých turnajích uspěli, se dozvíte uvnitř článku.

V noci z pátka na sobotu (6-7.7.) bylo v Tolarii možné přijít na naše vůbec první půlnoční prerelease. Tuto možnost využilo hned 27 hráčů, což naprosto předčilo naše očekávání. Díky shodě náhod (neplánovaná remíza) měl po čtyřech kolech plný počet bodů jenom jeden hráč, kterým byl Petr Brožek, jemuž se na "prevku" tradičně daří (u Dominarie vyhrál nedělní prevko).

Dále bylo na programu sobotní prerelease klasicky od 10:00, kterého se zúčastnilo 24 hráčů. Hrálo se pět kol, ale už po čtvrtém bylo jasné, dvojici Tomáš Faktor a David Tran nemůže nikdo předstihnout. Proto v posledním kole vsadili na taktickou remízu a split cen.

Tomášovi se dařilo i v neděli, kdy si přišlo zahrát 14 hráčů. Nejenom, že se svým GW deckem jako jediný uhrál 4:0, ale dokonce vyhrál všechny zápasy 2:0! Podle jeho slov byla nejlepší karta v decku Sigiled Sword of Valeron.

Dalších sedm hráčů si v neděli přišlo jenom na zkoušku koupit prerelease pack, což znamená, že nám z původních 72 přidělených preview kitů nezbyl ani jeden. Proto všem děkujeme za skvělou účast a podporu a zároveň Vás zveme na další dva turnaje v rámci preview M19. Již tuto sobotu se koná "draft weekend", čili draftování M19 celý den (první draft od 10:00, druhý cca od 13:30). Každý účastník draftovací soboty dostane promo Desecrated Tomb. V neděli pak cyklus preview turnajů uzavře klasický "dvouhlavý" sealed, kde proti sobě budou hrát dvoučlenné týmy. Pro nejlepší týmy bude k mání promo Guttersnipe.

 
na začátek