Sealed liga s M19 startuje už zítra!

Počínaje dneškem si v Tolarii můžete zahrát obvyklou sealed ligu, která se pořadá s každou novou standard-legální edicí.

Jak na to? Registrace do ligy stojí 250Kč. Za to obdržíte tři boostery M19, krabičku a score kartu, do které si budete zaznamenávat své výsledky. Z obdržených boosterů postavíte balík, který bude obsahovat alespoň třicet karet (univerzální poučka je hrát 17 nonland karet a 13 zemí). Deck můžete každý týden s výjimkou prvního, nebo po každých třech prohrách vylepšit o jeden extra booster.

S kým a kdy můžete hrát. Liga se primárně hraje každé úterý a trvá pět týdnů (poslední šance si zahrát bude ve čtvrtek 23.8.). Můžete si ale zahrát i libovolný jiný den s libovolným účastníkem ligy. Stačí se předem domluvit, nebo si třeba zahrát mezi koly FNM, či showdownu. Jediné omezení je to, že každý den můžete s jedním soupeřem odehrát pouze jednu hru.

Co můžete vyhrát? Pokud odehrajete alespoň deset zápasů, můžete si na pokladně vyzvednout parádní promo Reliquary Tower. Celkový vítěz dále získá starter pack na sealed ligu s další edicí zdarma (vítězství obhajuje nějaký Jakub Havelka) a podle konečného pořadí se budou losovat ceny z mystery boxu (i za poslední místo můžete mít hodnotnou cenu). Bodování v lize je jednoduché - za výhru jsou dva body a za prohru jeden. Výhodou je tudíž odehrát co nejvíce zápasů.

 
na začátek