Tolarijský Víkendový Modern #1

Zveme Vás na velký sobotní modern, který se koná 31.3. Všechny potřebné informace najdete uvnitř článku.

Zveme Vás na první víkendový modern z budoucí pravidelné a velkolepé série!Kdy: sobota 31.3. od 10:00 (otevřeno bude hodinu před začátkem)

Vstupné: 250Kč

Ceny: Kusové karty v hodnotě 250Kč za každého hráče. V případě účasti šestnácti hráčů se na ceny pro top8 rozdají následující karty:

Scalding Tarn (Zendikar)
Celestial Colonnade (regulérní WWK verze)
Polluted Delta (KTK)
Windswept Heath (ONS)
Search for Azcanta
Life from the Loam (Izzet vs. Golgari)
4× Lightning Bolt (M11)
2× Birds of Paradise (M10)

V případě vyšší účasti přidáme na ceny další karty, připraveného máme např. Dark Confidanta z Ravnicy.

Forma turnaje: základní část + top4/top8

- v případě účasti 8-10 hráčů čtyři kola + top4
- v případě účasti 11-16 hráčů pět kol + top4
- v případě účasti 17-32 hráčů pět kol + top8

Další info:

Maximální kapacita turnaje je šestatřicet hráčů, pro jistotu místa se můžete předregistrovat na mailu info@tolarie.cz, nebo nám můžete napsat přímo na facebook.

V herně je možné zakoupit občerstvení ve formě piva/coly/minerální vody a tatranek. Je taky možné se mezi koly domluvit a objednat pizzu.

Z pravidel:

Jelikož jsou na turnaji poměrně hodnotné ceny, tak se bude hrát s competetive REL. Pečlivě tedy oznamujte své triggery a zřetelně komunikujte se svými soupeři, ať zbytečně nevznikají nepříjemné situace.

Seznam legálních edic a zakázaných karet na modernu najdete zde:https://magic.wizards.com/en/game-info/gameplay/formats/modern

V případě, že bude mít někdo v decku zakázanou kartu, dostane game loss a do dalších her ji bude muset nahradit basic landem.

Doufám, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu. Ostatně už čtvrteční moderny ukázaly, že jsme schopni překročit hranici šestnácti hráčů, což by bylo ideální!

 
na začátek