Top4 Decklisty - Game Day Battle for Zendikar

Přinášíme vám top4 decklisty z komorního Game Day Battle for Zendikar. Formát Standard.

Na turnaji se sešlo jen 8 hráčů, což je sice málo, ale zas to mělo tu výhodu, že každý dostal promo za top8 a končilo se dříve než obvykle.

1. místo - Petr Brožek - GU ramp

4 Lumbering Falls
4 Windswept Heath
2 Prairie Stream
4 Shrine of the Forsaken Gods
5 Island
7 Forest

4 Rattleclaw Mystic
4 Ulamog, the Ceaseless Hunger
3 Oblivion Sower

3 Ugin, the Spirit Dragon

3 Nissa's Pilgrimage
3 Hedron Archive
2 From Beyond
3 Explosive Vegetation
4 Disperse
4 Part the Waterveil

Sideboard
3 Den Protector
2 Dispel
2 Negate
3 Encase in Ice
4 Jaddi Offshot
1 From Beyond

 

2. místo - Petr Švadlenka - Abzan

4 Sandsteppe Citadel
3 Forest
2 Plains
3 Canopy Vista
3 Llanowar Wastes
1 Shambling Vent
1 Smoldering Marsh
1 Cinder Glade
4 Wooded Foothills
3 Windswept Heath

3 Hangarback Walker
2 Den Protector
4 Siege Rhino
4 Warden of the First Tree
2 Wingmate Roc
4 Anafenza, the Foremost

4 Gideon, Ally of Zendikar
1 Sorin, Solemn Visitor

3 Abzan Charm
3 Dromoka's Command
2 Murderous Cut
1 Silkwrap

Sideboard
1 Dragonlord Dromoka
1 Silkwrap
2 Ultimate Price
2 Tragic Arrogance
1 Ruinous Path
3 Duress
1 Transgress the Mind
1 Ob Nixilis Reignated
1 Abzan Charm
2 Den Protector

 

3. - 4. místo - Daniel Papež - Esper Dragons

4 Polluted Delta
4 Flooded Strand
3 Prairie Stream
3 Sunken Hollow
3 Shambling Vent
1 Haven of the Spirit Dragon
5 Island
2 Swamp
1 Plains

4 Jace, Vryn's Prodigy
3 Dragonlord Ojutai
2 Dragonlord Silumgar
1 Silumgar, the Drifting Death

1 Ob Nixilis Reignited

2 Despise
2 Silkwrap
4 Silumgar's Scorn
2 Ruinous Path
1 Clash of Wills
2 Foul-Tongue Invocation
1 Scatter to the Winds
2 Utter End
1 Ojutai's Command
2 Crux of fate
4 Dig Through Time

Sideboard
2 Complete Disregard
1 Ultimate Price
1 Virulent Plague
2 Arashin Cleric
1 Foul-Tongue Invocation
2 Dispel
1 Tasigur, the Golden Fang
1 Disdainful Stroke
2 Surge of Righteousness
1 Languish
1 Ugin, the Spirit Dragon

 

3. - 4. místo - Daniel Kuba - Temur

2 Mountain
1 Island
4 Forest
4 Wooded Foothills
4 Frontier Bivaque
4 Yavimaya Coast
1 Shivan Reef
1 Rugged Highlands
2 Lumbering Falls

2 Heir of the Wilds
2 Den Protector
4 Savage Knuckleblade
2 Bounding Krasis
4 Rattleclaw Mystic
2 Managorger Hydra
2 Surrak, the Hunt Caller
1 Surrak Dragonclaw
2 Woodland Bellower
1 Shaman of the Great Hunt
2 Icefall Regent

1 Kiora, Master of the Depths
2 Sarkhan Unbroken

1 Temur Ascendancy
3 Temur Charm
2 Stubborn Denial
1 Radiant Flames
2 Crater's Claw

Sideboard
2 Roast
1 Stratus Dancer
1 Stubborn Denial
1 Orbs of Warding
3 Feed the Clan
2 Caustic Catepilar
1 Avatar of the Resolute
1 Twin Bolt
1 Rending Volley
1 Arc Lightning
1 Radiant Flames

 

 
na začátek