Top4 Decklisty - Game Day Magic Origins

Game Day ve formátu Standard se konal týden po Pro Touru, takže už všichni znali nejžhavější novinky ze světové scény. Jak už bývá v Tolarii zvykem, nebyly to kopie balíků z top8 PT, které by turnaji dominovaly.

1. místo - Jakub Bakule - Jeskai Aggro

4 Mystic Monastery
3 Temple of Epiphany
4 Temple of Triumph
4 Flooded Strand
4 Shivan Reef
2 Battlefield Forge
3 Island
1 Plains

4 Soulfire Grandmaster
2 Harbinger of the Tides
4 Mantis Rider
2 Jace, Vryn´s Prodigy
2 Dragonlord Ojutai
2 Hangarback Walker

3 Stoke the Flames
3 Ojutai´s Command
1 Valorous Stance
3 Lightning Strike
2 Dig Through Time
4 Wild Slash
1 Clash of Wills
2 Jeskai Charm

Sideboard
3 Disdainful Stroke
2 Arashin Cleric
1 Revoke Existence
2 Tragic Arrogance
1 Glare of Heresy
3 Anger of the Gods
1 Dig Through Time
1 Hidden Dragonslayer
1 Roast

 

2. místo - Daniel Papež - Abzan Midrange

4 Sandsteppe Citadel
4 Windswept Heath
4 Temple of Malady
3 Temple of Silence
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
3 Llanowar Wastes
2 Caves of Koilos
3 Forest
1 Plains

4 Siege Rhino
2 Den Protector
4 Courser of Kruphix
1 Sidisi, Undead Vizier
1 Dragonlord Dromoka
2 Nissa, Vastwood Seer
2 Liliana, Heretical
4 Sylvan Cariatid

3 Hero’s Downfall
1 Dromoka´s Command
2 Languish
4 Abzan Charm
2 Bile Blight

2 Elspeth, Sun’s Champion
1 Sorin, Solemn Visitor

Sideboard
2 Arashin Cleric
1 Dromoka´s Command
1 Ugin, the Spirit Dragon
2 Drown in Sorrow
1 Languish
2 Thoughtseize
2 Hallowed Moonlight
1 Den Protector
1 Read the Bones
1 Tasigur, the Golden Fang
1 Hornet Queen

 

3. - 4. místo - Emil Řezanina - Hello Kitty

4 Temple of Plenty
4 Windswept Heath
2 Forest
3 Mana Confluence
8 Plains
1 Blossoming Sands
1 Flooded Strand

2 Kytheon, Hero of Akros
4 Fleecemane Lion
4 Knight of the White Orchid
3 Brimaz, King of Oreskos
4 Vryn Wingmare
3 Anafenza, Kin-Tree Spirit
2 Warden of the First Tree
2 Elvish Mystic
1 Archeangel of Tithes

4 Dromoka´s Command
3 Valorous Stance
4 Collected Company

1 Ajani, Mentor of Heroes

Sideboard
2 Arashin Cleric
4 Hangarback Walker
2 Archangel of Tithes
2 Hushwing Gryff
2 Reclamation Sage
2 Evolutionary Leap
1 Valorous Stance

 

3. - 4. místo - Daniel Tocháček - 5C Rally

3 Sandsteppe Citadel
3 Windswept Heath
3 Opulent Palace
1 Mystic Monastery
1 Nomad Outpost
2 Mana Confluence
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
1 Llanowar Wastes
2 Llanowar Wastes
2 Forest
2 Plains

4 Sylvan Caryatid
3 Sidisi, Brood Tyrant
1 Purphoros, God of the Forge
2 Liliana, Heretical Healer
4 Jace, Vryn´s Prodigy
1 Den Protector
4 Satyr Wayfinder
3 Nantuko Husk
2 Mogis´s Marauder
3 Grim Haruspex
3 Merciless Executioner

1 Chord of Calling
4 Rally the Ancestors
4 Collected Company


Sideboard
1 Mogis´s Marauder
2 Dromoka´s Command
2 Reclamation Sage
2 Drown in Sorrow
1 Tasigur, the Golden Fang
1 Anafenza, the Foremost
3 Thoughtseize
1 Murderous Cut
2 Hero´s Downfall

 

 
na začátek