Top4 Decklisty - GP Trial Praha

Na prvním tolarijském Standardu s novou edicí někteří vsadili na ozkoušenou jistotu, jiní se nebáli novinek. A byl to nakonec druhý přístup, který slavil vítězství. Jakub Havelka vyhrál 2 BYE do Prahy díky vlastní verzi Monoblacku!

1. místo - Jakub Havelka - Gary se vrací

22 Swamp
1 Temple of Malady
1 Temple of Malice

2 Blood-Chin Fanatic
4 Blood-Chin Rager
4 Bloodsoaked Champion
4 Gray Merchant of Asphodel
2 Mardu Shadowspear
 Mogis's Marauder
3 Liliana, Heretical Healer
4 Erebos's Titan
3 Pain Seer
1 Despoiler of Souls

3 Bile Blight
3 Ultimate Price

Sideboard
4 Self-Inflicted Wound
2 Thoughtseize
2 Drown in Sorrow
2 Read the Bones
2 Despoiler of Souls
1 Mogis's Marauder
1 Herald of Torment
1 Liliana Vess

 

2. místo - Jakub Bakule - Jeskai Aggro

3 Mystic Monastery
3 Temple of Epiphany
4 Temple of Triumph
4 Flooded Strand
3 Shivan Reef
4 Battlefield Forge
2 Island
1 Mountain
1 Plains

4 Soulfire Grandmaster
2 Stratus Dancer
4 Mantis Rider
3 Goblin Rabblemaster
2 Dragonlord Ojutai

2 Hordeling Outburst
4 Stoke the Flames
3 Ojutai´s Command
3 Valorous Stance
4 Lightning Strike
3 Dig Through Time

Sideboard
3 Disdainful Stroke
1 Arashin Cleric
1 Negate
2 Stratus Dancer
1 Glare of Heresy
3 Seismic Rupture
1 Icefall Regent
1 Outpost Siege
1 Anger of the Gods
1 Roast

 

3. - 4. místo - Jiří Charvát - Monored Goblins

20 Mountain

3 Firedrinker Satyr
4 Foundry Street Denizen
1 Goblin Glory Chaser
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Rabblemaster
4 Subterranean Scout

4 Dragon Fodder
4 Hordeling Outburst
3 Molten Vortex
3 Exquisite Firecraft
4 Stoke the Flames
2 Hall of Triumph

Sideboard
3 Eidolon of the Great Revel
3 Scab-Clan Berserker
3 Prophetic Flamespeaker
2 Magmatic Chasm
2 Searing Blood
2 Smash to Smithereens

 

3. - 4. místo - Daniel Papež - Abzan Midrange

4 Sandsteppe Citadel
3 Windswept Heath
4 Temple of Malady
3 Temple of Silence
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
4 Llanowar Wastes
3 Caves of Koilos
3 Forest
1 Plains

4 Siege Rhino
3 Den Protector
4 Courser of Kruphix
1 Tasigur, the Golden Fang
1 Dragonlord Dromoka
1 Nissa, Vastwood Seer

3 Hero’s Downfall
1 Ultimate Price
2 Thoughtseize
3 Abzan Charm
3 Bile Blight
3 Languish
1 Crux of Fate

2 Elspeth, Sun’s Champion
1 Liliana Vess
1 Ajani, Mentor of Heroes

Sideboard
3 Arashin Cleric
2 Dromoka´s Command
2 Sorin, Solemn Visitor
2 Drown in Sorrow
1 Dragonlord Dromoka
2 Duress
1 Read the Bones
1 Den Protector
1 Nissa, Worldwaker

 

 
na začátek