Top4 decklisty z Duel Commanderu v HK (15.6.)

V sobotu 15.6. jsme v hradeckém Satchmu pořádali náš druhý velký commander turnaj. Zúčasstnilo se ho 20 hráčů. Hrálo se pět kol + top8 a takhle to dopadlo:

Vítěz: Miroslav Kalina - Yuriko

Yuriko, the Tiger's Shadow

Lands (36)

11 Snow-Covered Island
5 Snow-Covered Swamp
Marsh Flats
Flooded Strand
Polluted Delta
Scalding Tarn
Verdant Catacombs
Bloodstained Mire
Misty Rainforest
Prismatic Vista
Sunken Ruins
Underground Sea
Wasteland
Shizo, Death's Storehouse
Watery Grave
Darkslick Shores
Creeping Tar Pit
Cavern of Souls
Underground River
Command Tower
Volrath's Stronghold
Mutavault

Creatures (30)

Ornithopter
Hope of Ghirapur
Mist-Cloaked Herald
Signal Pest
Faerie Seer
Viscera Seer
Wingcrafter
Artificer's Assistant
Gudul Lurker
Hypnotic Siren
Siren Stormtamer
Sidisi's Faithful
Mothdust Changeling
Mausoleum Wanderer
Slither Blade
Jace's Phantasm
Pteramander
Triton Shorestalker
Changeling Outcast
Spellskite
Tetsuko Umezawa, Fugitive
Baleful Strix
Mistblade Shinobi
Snapcaster Mage
True-Name Nemesis
Ninja of the Deep Hours
Ingenious Infiltrator
Shriekmaw
Distended Mindbender
Elder Deep-Fiend

Instants & Sorceries (29)

Fatal Push
Ulcerate
Brainstorm
Force Spike
Spell Snare
Spell Pierce
Ponder
Mental Misstep
Abjure
Vapor Snag
Preordain
Unsubstantiate
Remand
Memory Lapse
Demonic Tutor
Mana Leak
Boomerang
Go for the Throat
Counterspell
Daze
Snap
Diabolic Intent
Dismember
Snuff Out
Murderous Cut
Contagion
Force of Will
Consign // Oblivion
Temporal Trespass

Other (3)

Skullclamp
Smuggler's Copter
Umezawa's Jitte

Planeswalkers (1)

Jace, the Mind Sculptor

2. místo: Miloslav Brožek - 4C Atrifact Midrange

Akiri, Line-Slinger
Silas Renn, Seeker Adept

Lands (36)

Academy Ruins
Adarkar Wastes
Ancient Den
Ancient Tomb
Arid Mesa
Badlands
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Command Tower
Flooded Strand
Glacial Fortress
Great Furnace
Hallowed Fountain
Inventors' Fair
Marsh Flats
Maze of Ith
Misty Rainforest
Opal Palace
Path of Ancestry
Plateau
Polluted Delta
Scalding Tarn
Scrubland
Seat of the Synod
Shivan Reef
Steam Vents
Sulfur Falls
Tundra
Underground Sea
Vault of Whispers
Verdant Catacombs
Volcanic Island
Wasteland
Watery Grave
Windswept Heath
Wooded Foothills

Creatures (8)

Baleful Strix
Breya, Etherium Shaper
Jace, Vryn's Prodigy
Monastery Mentor
Sai, Master Thopterist
Spellskite
Stoneforge Mystic
Trinket Mage

Instants & Sorceries (21)

Balance
Brainstorm
Demonic Tutor
Duress
Enlightened Tutor
Fatal Push
Flame Slash
Galvanic Blast
Go for the Throat
Inquisition of Kozilek
Lightning Bolt
Lightning Helix
Murderous Cut
Ponder
Preordain
Swords to Plowshares
Tainted Pact
Terminate
Thoughtseize
Toxic Deluge
Vindicate

Other (25)

Aether Spellbomb
Azorius Signet
Batterskull
Boros Signet
Dimir Signet
Engineered Explosives
Fellwar Stone
Future Sight
Izzet Signet
Lightning Greaves
Mishra's Bauble
Mox Amber
Mox Opal
Nihil Spellbomb
Orzhov Signet
Pithing Needle
Pyrite Spellbomb
Rakdos Signet
Sunbeam Spellbomb
Talisman of Dominance
Talisman of Indulgence
Talisman of Progress
Umezawa's Jitte
Urza's Bauble
Winter Orb

Planeswalkers (8)

Chandra, Torch of Defiance
Daretti, Ingenious Iconoclast
Jace, the Mind Sculptor
Karn, Scion of Urza
Liliana of the Veil
Saheeli, Sublime Artificer
Tezzeret the Seeker
Tezzeret, Agent of Bolas

3. místo: Pavel "Cacodemon" Tvrzník - UR Control

Niv-Mizzet, Parun

Lands (38)

15 Snow-Covered Island
6 Snow-Covered Mountain
1 Volcanic Island
1 Steam Vents
1 Sulfur Falls
1 Spirebluff Canal
1 Temple of Epiphany
1 Wandering Fumarole
1 Fiery Islet
1 Cascade Bluffs
1 Command Tower
1 Scalding Tarn
1 Flooded Strand
1 Polluted Delta
1 Misty Rainforest
1 Bloodstained Mire
1 Wooded Foothills
1 Arid Mesa
1 Myriad Landscape

Creatures (5)

1 Snapcaster Mage
1 Jace, Vryn's Prodigy
1 Vendilion Clique
1 True-Name Nemesis
1 Magus of the Moon

Instants & Sorceries (41)

1 Gitaxian Probe
1 Ponder
1 Preordain
1 Peek
1 Opt
1 Repeal
1 Brainstorm
1 Mental Misstep
1 Lightning Bolt
1 Chain Lightning
1 Flame Slash
1 Spell Snare
1 Force Spike
1 Sudden Demise
1 Rolling Earthquake
1 Spell Pierce
1 Mana Leak
1 Blink of an Eye
1 Into the Roil
1 Cyclonic Rift
1 Miscalculation
1 Memory Lapse
1 Remand
1 Abrade
1 Mizzium Mortars
1 Pyroclasm
1 Negate
1 Counterspell
1 Logic Knot
1 Exclude
1 Sweltering Suns
1 Anger of the Gods
1 Force of Negation
1 Cryptic Command
1 Order of Succession
1 Fiery Confluence
1 Ruination
1 Force of Will
1 Misdirection
1 Magmatic Sinkhole
1 Fire // Ice

Other (10)

1 Curiosity
1 Wayfarer's Bauble
1 Search for Azcanta
1 Coldsteel Heart
1 Izzet Signet
1 Talisman of Creativity
1 Blood Moon
1 Coalition Relic
1 Vedalken Shackles
1 Treachery

Planeswalkers (5)

1 Narset, Parter of Veils
1 Sarkhan, Fireblood
1 Dack Fayden
1 Jace, the Mind Sculptor
1 Chandra, Torch of Defiance

4. místo: Vojtěch Beneš - Teferi Combo

Teferi, Temporal Archmage

Lands (40)

37 Snow-Covered Island
Ancient Tomb
Myriad Landscape
Temple of the False God

Creatures (3)

Emrakul, the Promised End
Snapcaster Mage
Spellseeker

Instants & Sorceries (44)

Force Spike
Dizzy Spell
Gigadrowse
High Tide
Repeal
Peek
Ponder
Sleight of Hand
Preordain
Clairvoyance
Spell Snare
Mental Misstep
Gitaxian Probe
Merchant Scroll
Miscalculation
Mission Briefing
Muddle the Mixture
Impulse
Into the Roil
Mana Leak
Remand
Snap
Memory Lapse
Blink of an Eye
Counterspell
Cyclonic Rift
Perilous Voyage
Unsubstantiate
Whir of Invention
Frantic Search
Exhaustion
Timetwister
Supreme Will
Turnabout
Cryptic Command
Engulf the Shore
Fact or Fiction
Force of Will
Mystic Confluence
Evacuation
Time Warp
Temporal Manipulation
Capture of Jingzhou
Time Spiral

Other (8)

Wayfarer's Bauble
Sapphire Medallion
Stasis
Basalt Monolith
Vedalken Shackles
Extraplanar Lens
The Chain Veil
Treachery

Planeswalkers (4)

Narset, Parter of Veils
Jace, the Mind Sculptor
Tezzeret the Seeker
Ugin, the Spirit Dragon

 
na začátek