Top8 Decklisty - Game Day Fate Reforged

Decklisty nejúspěšnějších 8 účastníků sobotního Game Day Fate Reforged ve formátu Standard.

Game Day si přišlo zahrát 14 hráčů, přičemž k vidění bylo opravdu hodně různých strategií. Nejlépe si nakonec vedl Emil Řezanina, který sice přemýšlel za stavu 0:2 nad dropem z turnaje, ale po zbytek turnaje už neprohrál. Vítězství je o to cennější, že Fate Reforged byl teprve druhý Emilův Game Day.

 

1. místo - Emil Řezanina - Temur Aggro

3 Forest
2 Mountain
4 Frontier Bivouac
1 Mana Confluence
4 Shivan Reef
1 Temple of Abandon
4 Wooded Foothills
3 Yavimaya Coast
1 Temple of Mystery

3 Ashcloud Phoenix
3 Elvish Mystic
4 Frost Walker
4 Rattleclaw Mystic
4 Savage Knuckleblade
3 Shaman of the Great Hunt
3 Boon Satyr
2 Flamewake Phoenix

3 Lightning Strike
2 Wild Slash
4 Crater's Claws
2 Stubborn Denial

Sideboard
4 Disdainful Stroke
2 Magma Spray
1 Stubborn Denial
1 Temur Charm
2 Surrak Dragonclaw
2 Anger of the Gods
2 Void Snare
1 Chandra, Pyromaster


2. místo - Roman Vejdělek - Abzan Aggro

3 Cave of Koilos
2 Llanowar Wastes
1 Mana confluence
1 Plains
2 Forest
2 Urborg
3 Temple of silence
3Temple of malady
4 Windsweapt heath
4 Sandsteppe citadel

4 Raksasha deathdealer
4 Fleename lion
3 Anafenza Foremost
3 Courser of Kruphix
4 Siege Rhino
3 Wingmate Roc

2 Thoughtseize
3 Bille blight
2 AbzanCharm
4 Heros Downfall

2 Elspeth, Suns champion
1 Sorin, Solmn Vistor

 Sideboard
 2 Thoughseize
 3 Glare of Heresy
 1 Nissa Worlwaker
 1 Sorin, Solemn Visitor
 3 Drown in Sorrow
 1 Bille Blight
 1 Murderous Cut
 2 Back to Nature
 1 Utter End


3. - 4. místo - Jakub Bakule - Jeskai Walker Aggro

4 Battlefield Forge
2 Plains
1 Island
4 Mountain
3 Shivan Reef
3 Flooded Strand
4 Mystic Monastery
1 Temple of Triumph
2 Temple of Epiphany
 
4 Seeker of the Way
4 Mantis Rider
4 Goblin Rabblemaster
4 Frost Walker

3 Dig Through Time
4 Jeskai Charm
3 Lightning Strike
3 Stoke the Flames
3 Valorous Stance
1 Banishing Light
3 Hordeling Outburst

Sideboard
4 Disdainful Stroke
3 Magma Spray
2 Arc Lightning
1 Negate
3 Glare of Heresy
1 Shaman of the Great Hunt
1 Elspeth, Sun's Champion
 
3. - 4. místo - Pavel Tvrzník - Mardu

3 Battlefield Forge
4 Bloodstained Mire
2 Caves of Koilos
6 Mountain
4 Nomad Outpost
1 Swamp
2 Temple of Silence
3 Temple of Triumph
 
4 Seeker of the Way
4 Butcher of the Horde
4 Goblin Rabblemaster
1 Soul of Theros

2 Sarkhan, the Dragonspeaker
2 Sorin, Solemn Visitor

4 Crackling Doom
3 Chained to the Rocks
2 Valorous Stance
3 Lightning Strike
4 Hordeling Outburst
1 Stoke the Flames
1 Murderous Cut

Sideboard
4 Anger of the Gods
3 Thoughtseize
1 Soul of Theros
2 Wild Slash
2 Erase
2 Brave the Sands
1 Glare of Heresy

5. - 8. místo - Petr Brožek - RU Aggro

5 Mountain
2 Island
1 Bloodstained Mire
4 Wooded Foothills
2 Polluted Delta
4 Evolving Wilds
2 Temple of Epiphany
4 Shivan Reef

4 Frost Walker
4 Flamewake Phoenix
4 Goblin Rabblemaster
2 Shaman of the Great Hunt
3 Stormbreath Dragon

4 Stoke the Flames
4 Hordeling Outburst
4 Wild Slash
4 Lightning Strike
3 Treasure Cruise

Sideboard
4 Disdainful Stroke
3 Negate
4 Arc Lightning
3 Voyage's End
1 Stormbreath Dragon

5. - 8. místo - David Mazad - Monored Aggro

14 Mountain
4 Bloodstained Mire

4 Akroan Crusader
4 Monastery Swiftspear
4 Frenzied Goblin
4 Mardu Scout
4 Firedrinker Satyr
2 War-name Aspirant

4 Stoke the Flames
4 Titans Strenght
4 Hammerhand
4 Lightning Strike
4 Dragon Mantle

Sideboard
4 Searing Blood
4 Wild Slash
4 Magma Jet
3 Satyr Firedancer

5. - 8. místo - Jakub Havelka - Abzan Midrange

4 Sandsteppe Citadel
4 Windswept Heath
1 Polluted Delta
2 Temple of Malady
1 Temple of Plenty
2 Temple of Silence
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
2 Llanowar Wastes
1 Caves of Koilos
1 Mana Confluence
3 Forest
2 Plains
2 Swamp

4 Siege Rhino
4 Elvish Mystic
4 Courser of Kruphix
3 Wingmate Roc
2 Anafenza, the Foremost

4 Hero’s Downfall
1 Utter End
3 Thoughtseize
2 Abzan Charm
2 Bile Blight

2 Elspeth, Sun’s Champion
1 Liliana Vess
1 Ugin, the Spirit Dragon

Sideboard
1 End Hostilities
2 Read the Bones
1 Thoughtseize
1 Ajani, Mentor of Heroes
1 Glare of Heresy
1 Deicide
1 Reclamation Sage
3 Drown in Sorrow
1 Palace Siege
2 Hornet Queen
1 Nissa, Worldwaker

5. - 8. místo - Martin Mariška - Jeskai Walker Aggro

4 Battlefield Forge
2 Plains
1 Island
3 Shivan Reef
3 Flooded Strand
4 Mystic Monastery
3 Temple of Triumph
2 Temple of Epiphany
1 Mana Confluence

4 Seeker of the Way
4 Mantis Rider
4 Goblin Rabblemaster
4 Frost Walker
1 Shaman of the Great Hunt
1 Soulfire Grand Master

2 Dig Through Time
4 Jeskai Charm
4 Lightning Strike
4 Stoke the Flames
3 Valorous Stance
2 Wild Slash

Sideboard
3 Disdainful Stroke
2 Magma Spray
2 Negate
2 Erase
2 Glare of Heresy
1 Keranos, God of Storms
2 Anger of the Gods
1 Chandra, Pyromaster

 

 
na začátek