Top8 Decklisty - Game Day Khans of Tarkir

Načerpejte inspiraci na Standard. Decklisty prvních osmi hráčů z Game Day Khans of Tarkir v Tolarii.

Game Day Khans of Tarkir se v Tolarii zúčastnilo 24 hráčů. V pestrém herním poli se nejlépe vedlo Janu Brožkovi, který, navzdory výsledkům nadávného Pro Tour, dokázal dovést svou Gu Devotion na první místo, přičemž nepoznal ani jednou chuť porážky.

 

1. místo – Jan Brožek – Gu Devotion

4 Nykthos, Shrine to Nyx
4 Thornwood Falls
4 Temple of Mystary
4 Yavimaya Coast
3 Island
5 Forest

4 Elvish Mystic
4 Sylvan Caryatid
4 Courser of Kruphix
4 Polukranos World Eater
4 Genesis Hydra
3 Arbor Colossus
3 Hornet Queen
1 Nylea, God of the Hunt
1 Sagu Mauler

2 Kiora, the Crushing Wave
1 Bow of Nylea
2 Dissolve
2 Disdainful Stroke
1 Negate

Sideboard
2 Negate
4 Nyleas Disciple
3 Setessan Tactics
3 Prognostic Sphinx
2 Reclamation Sage
1 Nylea, God of the Hunt

2. místo – Milan Kladiva – Jeskai Tempo

5 Island
2 Mountain
3 Plains
1 Flooded Strand
3 Temple of Epiphany
4 Battlefield Forge
2 Temple of Enlightenment
2 Temple of Triumph
1 Mystic Monastery
1 Shivan Reef

4 Mantis Rider
3 Seeker of the Way
4 Goblin Rabblemaster

3 Banishing Light
4 Lightning Strike
4 Stoke the Flames
4 Jeskai Charm
3 Dig Through Time
3 Deflecting Palm
4 Magma Jet

Sideboard
1 Elspeth Suns Champion
2 Anger of the Gods
2 Chandra Pyromaster
2 Disdainful Stroke
2 Prognostic Sphinx
2 Suspension Field
2 Dissolve
2 End Hostilities

3. - 4. místo – Emil Řezanina – Abzan Midrange

4 Sandsteppe Citadel
4 Windswept Heath
2 Temple of Malady
2 Temple of Silence
3 Llanowar Wastes
1 Cave of Koilos
1 Mana Confluence
4 Forest
1 Swamp
2 Plains
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth

2 Elvish Mystic
4 Fleecemane Lion
4 Sylvan Caryatid
4 Courser of Kruphix
3 Anafenza, the Foremost
4 Siege Rhino
3 Wingmate Roc
1 Polukranos World Eater

1 Ajani, Mentor of Heroes
2 Thoughtseize
3 Abzan Charm
3 Heroes Downfall
1 Duneblast

Sideboard
2 Thoughtseize
3 Bile Blight
1 Duneblast
1 End Hostilities
3 Drown in Sorrow
1 Suspension Field
1 Silence the Believers
2 Elspeth, Suns Champion
1 Sorin, Solemn Visitor

3. - 4. místo – Ondřej Horák – Ondra Control

4 Temple of Enlightenment
4 Flooded Strand
3 Temple of Epiphany
4 Temple of Triumph
4 Mystic Monastery
1 Bloodstained Mire
2 Mountain
2 Plains
3 Island

3 Elspeth, Suns Champion
1 Sarkhan, the Dragonspeaker
1 Keranos, God of Storms
1 Last Breath
1 Dissipate
4 End Hostilities
3 Lightning Strike
4 Banishing Light
4 Divination
1 Dig Through Time
4 Anger of the Gods
4 Dissolve
2 Magma Jet

Sideboard
4 Nyx-Fleece Ram
2 Suspension Field
1 Deicide
2 Negate
1 Last Breath
4 Disdainful Stroke
1 Magma Spray

5 - 8.místo – Martin Horák – Monored Heroic

19 Mountain

4 Akroan Crusader
4 Monastery Swiftspear
4 Satyr Hoplite
2 Arena Athlete

4 Stoke the Flames
4 Titans Strenght
4 Magma Jet
4 Lightning Strike
3 Searing Blood
3 Coordinated Assault
2 Hammerhand
2 Dragon Mantle
1 Blinding Flare

Sideboard
1 Searing Blood
1 Blinding Flare
1 Coordinated Assault
1 Hammerhand
1 Jeering Instigator
1 Chandra Pyromaster
1 Mountain
3 Scouring Sands
2 Magma Spray
2 Fall of the Hammer
1 Dragon Mantle


5. - 8.místo – Roman Vejdělek – Abzan Midrange

4 Sandsteppe Citadel
4 Windswept Heath
4 Temple of Malady
1 Temple of Silence
2 Llanowar Wastes
2 Cave of Koilos
1 Mana Confluence
3 Forest
2 Plains
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth

2 Elvish Mystic
4 Sylvan Caryatid
4 Courser of Kruphix
4 Siege Rhino
2 Wingmate Roc

3 Elspeth, Suns Champion
1 Ajani, Mentor of Heroes
1 Nissa WorldWaker
1 Sorin, Solemn Visitor
4 Thoughtseize
4 Abzan Charm
4 Heroes Downfall
1 Bile Blight
1 Utter End

Sideboard
2 Bile Blight
1 Duneblast
1 End Hostilities
3 Drown in Sorrow
1 Erase
1 Back to Nature
1 Utter End
2 Murderous Cut
1 Ajani, Mentor of Heroes
1 Nissa WorldWaker
1 Liliana Vess

5. - 8.místo – Martin Mariška – Jeskai Tempo

1 Island
3 Mountain
2 Plains
2 Flooded Strand
1 Temple of Epiphany
3 Battlefield Forge
2 Temple of Enlightenment
4 Temple of Triumph
3 Mystic Monastery
3 Shivan Reef

4 Mantis Rider
4 Seeker of the Way
3 Goblin Rabblemaster
2 Hushwing Gryff
1 Stormbreath Dragon

2 Sarkhan, the Dragonspeaker
2 Banishing Light
4 Lightning Strike
4 Stoke the Flames
4 Jeskai Charm
2 Dig Through Time
4 Magma Jet

Sideboard
2 Negate
1 Dissolve
1 Erase
3 Magma Spray
2 Anger of the Gods
3 Disdainful Stroke
3 Suspension Field

5. - 8.místo – Petr Gerlich – Monoblack Aggro

16 Swamp
3 Polluted Delta
3 Bloodstained Mire

4 Gnarled Scarhide
2 Tormented Hero
4 Bloodsoaked Champion
4 Mardu Skullcleaver
4 Pain Seer
4 Spitefull Returned
4 Mogis Marauder
2 Grim Haruspex
2 Herald of Torment

1 Hall of Triumph
2 Despise
2 Murderous Cut
3 Bile Blight

Sideboard
1 Liliana Vess
1 Thoughtseize
1 Erebos, God of the Dead
2 Boon of Erebos
1 Despise
1 Grim Haruspex
1 Phyrexian Revoker
1 Heroes Downfall
2 Dark Betrayal
4 Pharikas Cure

 

 
na začátek