Top8 Decklisty - Náhradní Game Day Dragons of Tarkir

Decklisty nejúspěšnějších 8 účastnků sobotního Standardu v Tolarii.

1.místo - Daniel Papež - Esper Dragons

3 Island
2 Swamp
2 Caves of Koilos
1 Flooded Strand
4 Polluted Delta
4 Temple of Deceit
4 Temple of Enlightenment
4 Dismal Backwater
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
2 Haven of the Spirit Dragon
    
3 Dragonlord Ojutai
2 Silumgar, the Drifting Death

1 Ugin, the Spirit Dragon

3 Anticipate
4 Dig Through Time
2 Foul-Tongue Invocation
2 Dissolve
3 Hero's Downfall
4 Silumgar's Scorn
2 Ultimate Price
2 Bile Blight
2 Crux of Fate
2 Thoughtseize
1 Disdainful Stroke

Sideboard
1 Grindclock
1 Ashiok, the NIghtmare Weaver
1 Narset Transcendent
2 Bile Blight
2 Dragonlord's Prerogative
1 Utter End
1 Dragonlord Silumgar
2 Drown in Sorrow
1 Thoughtseize
1 Ultimate Price
1 Foul-Tongue Invocation
1 Tasigur, the Golden Fang

 

2. místo - David Mazan - Simic Devotion

2 Nykthos, Shrine to Nyx
4 Yavimaya Coast
4 Temple of Mystery
4 Thornwood Falls
2 Island
8 Forest

4 Elvish Mystic
4 Sylvan Caryatid
2 Kiora´s Follower
2 Polukranos, World Eater
1 Surrak, the Hunt Caller
4 Whisperwood Elemental
2 Icefall Regent
4 Sagu Mauler
1 Hornet Queen
1 Kiora, the Crushing Wave
1 NIssa, World Waker
2 Ugin, the Spirit Dragon
3 Reality Shift
3 Dissolve
2 Shamanic Revelation

Sideboard
2 Arbor Colossus
3 Display of Dominance
4 Nylea´s Disciple
4 Encase in Ice
2 Disdainful Stroke



3. - 4. místo - Petr Brožek - Jeskai Dragons

4 Mystic Monastery
3 Temple of Epiphany
3 Temple of Triumph
4 Flooded Strand
4 Shivan Reef
2 Battlefield Forge
2 Island
1 Mountain
1 Plains

4 Soulfire Grandmaster
4 Mantis Rider
4 Thunderbreak Regent
4 Icefall Regent

2 Wild Slash
4 Draconic Roar
4 Stoke the Flames
4 Silumgars Scourn
2 Valorous Stance
3 Anticipate
1 Dig Through Time

Sideboard
4 Disdainful Stroke
2 Mastery of the Unseen
2 Stratus Dancer
2 Valorous Stance
2 Arashin Cleric
3 Seismic Rupture



3. - 4. místo - Pavel Tvrzník - Monored Aggro

20 Mountain

4 Monastery Swiftspear
4 Foundry Street Denizen
3 Lightning Berserker
2 Zurgo Bellstriker
4 Goblin Rabblemaster
2 Goblin Heelcutter

4 Dragon Fodder
2 Hordeling Outburst
4 Wild Slash
4 Lightning Strike
2 Searing Blood
4 Stoke the Flames
1 Hall of Triumph

Sideboard
1 Hall of Triumph
2 Goblin Heelcutter
4 Arc Lightning
4 Roast
2 Searing Blood
2 Hammerhand

5. - 8. místo - Daniel Tocháček - Sidisi Whip

4 Opulent Palace
3 Forest
2 Swamp
2 Temple of Malady
3 Llanowar Wastes
2 Polluted Delta
1 Island
2 Yavimaya Coast
2 Temple of Mystery
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
1 Windswept Heath

4 Sidisi, Brood Tyrant
1 Hornet Queen
4 Sylvan Caryatid
4 Satyr Wayfinder
4 Courser of Kruphix
1 Doomwake Giant
2 Tasigur, the Golden Fang
2 Torrent Elemental
2 Sidisi, Undead Vizier

3 Whip of Erebos
4 Murderous Cut
3 Hero's Downfall
3 Thoughtseize

Sideboard
1 Doomwake Giant
1 Reclamation Sage
3 Disdainful Stroke
1 Crux of Fate
1 Sultai Charm
1 Drown in Sorrow
2 Bile Blight
1 Duress
1 Erebos, God of the Dead
2 Arbor Colossus
1 Soul of Innistrad



5. - 8. místo - Tomáš Faktor - Monored Aggro

20 Mountain

4 Monastery Swiftspear
4 Foundry Street Denizen
4 Lightning Berserker
3 Zurgo Bellstriker
2 Goblin Rabblemaster
3 Goblin Heelcutter
2 Mardu Scout

2 Dragon Fodder
2 Hordeling Outburst
4 Wild Slash
4 Lightning Strike
1 Searing Blood
4 Stoke the Flames
1 Roast

Sideboard
1 Hall of Triumph
2 Vaultbreaker
1 Scouring Sands
2 Roast
3 Peak Eruption
1 Mardu Scout



5. - 8. místo - Jakub Bakule - Jeskai Dragons

4 Mystic Monastery
4 Temple of Epiphany
2 Temple of Triumph
4 Flooded Strand
3 Shivan Reef
2 Battlefield Forge
3 Island
1 Mountain
1 Plains

2 Soulfire Grandmaster
2 Seeker of the Way
4 Mantis Rider
4 Thunderbreak Regent
4 Icefall Regent

4 Draconic Roar
3 Stoke the Flames
4 Silumgars Scourn
3 Valorous Stance
4 Anticipate
1 Dig Through Time
1 Aetherspouts

Sideboard
3 Disdainful Stroke
3 Mastery of the Unseen
1 Dig Through Time
1 Valorous Stance
1 Abzan Advantage
4 Seismic Rupture
2 Encase in Ice



5. - 8. místo - Emil Řezanina - Gr Devotion

10 Forest
1 Mountain
4 Temple of Abandon
2 Windswept Heath
4 Wooded Foothills
3 Nykthos, Shrine to Nyx

4 Elvish Mystic
4 Rattleclaw Mystic
4 Sylvan Caryatid
4 Whisperwood Elemental
2 Boon Satyr
4 Courser of Kruphix
4 Dragonlord Atarka
4 Polukranos, World Eater
2 Surrak, the Hunt Caller

4 See the Unwritten

3 Arbor Colossus
3 Nylea's Disciple
1 Voyaging Satyr
3 Xenagos, the Reveler
3 Hornet Nest
1 Sarkhan, the Dragonspeaker
1 Chandra, Pyromaster

 

 
na začátek