Top8 Decklisty - Tolarijský Modern

Decklisty nejúspěšnějších 8 účastníků sobotního Modern turnaje v Tolarii.

Na Modern dorazilo 17 hráčů a k vidění bylo opravdu různorodé herní pole. Pro vítězství si nakonec došla affinita v rukou Petra Brožka, který těžil z toho, že jen málo lidí bylo na roboty dobře připraveno v sideboardu.

 

1. místo - Petr Brožek - Affinity

4 Blinkmoth Nexus
3 Glimmervoid
4 Darksteel Citadel
4 Inkmoth Nexus
1 Island

4 Ornithopter
4 Signal Pest
4 Arcbound Ravager
4 Vault Skirge
3 Etched Champion
1 Master of Etherium
2 Memnite
3 Steel Overseer

3 Galvanic Blast
4 Mox Opal
4 Springleaf Drum
4 Cranial Plating
3 Ensoul Artifact
1 Welding Jar

Sideboard
2 Dismember
2 Ancient Grudge
3 Spell Pierce
1 Thoughtseize
3 Whipflare
2 Blood Moon
2 Wear/Tear

2. místo - Jakub Havelka - No Goyf Midrange

4 Windswept Heath
3 Verdant Catacombs
1 Marsh Flats
1 Wooded Foothills
1 Bloodstained Mire
1 Swamp
1 Plains
1 Forest
1 Stomping Ground
1 Temple Garden
1 Godless Shrine
1 Blood Crypt
1 Overgrown Tomb
1 Sacred Foundry
1 Mana Confluence
1 Urborg, Tomb of Yawgmoth
1 Raging Ravine
1 Treetop Village
1 Tectonic Edge

1 Ajani Vengeant
1 Elspeth, Knight-Errant
1 Garruk Wildspeaker
1 Liliana of the Veil

4 Siege Rhino
4 Knight of the Reliquary
2 Courser of Kruphix
1 Thundermaw Hellkite
1 Scavenging Ooze

3 Lingering Souls
4 Lightning Bolt
4 Thoughtseize
1 Inquisition of Kozilek
2 Terminate
2 Abrupt Decay
2 Dismember
1 Path to Exile
1 Maelstrom Pulse

Sideboard
1 Day of Judgment
2 Duress
1 Pyroclasm
1 Jund Charm
1 Bojuka Bog
1 Lifebane Zombie
2 Anafenza, the Foremost
1 Batterskull
1 Thrun, the Last Troll
1 Ray of Revelation
1 Ancient Grudge
1 Timely Reinforcements
1 Combust

3. - 4. místo - Daniel Říha - Abzan

3 Forest
1 Plains
1 Swamp
1 Overgrown Tomb
2 Temple Garden
3 Gavony Township
3 Razorverge Thicket
4 Windswept Heath
4 Verdant Catacombs

2 Noble Hierarch
1 Qasali pridemage
2 Restoration Angel
4 Siege Rhino
3 Loxodon Smiter
3 Kitchen Finks
4 Birds of Paradise
4 Voice of Resurgence
1 Wilt-Leaf Liege

1 Abrupt Decay
4 Lingering Souls
4 Thoughtseize
4 Path to Exile

Sideboard
1 Choke
2 Scavenging Ooze
1 Spellskite
1 Orzhov Pontiff
1 Eidolon of Rhetoric
2 Memoricide
1 Kataki, War' s Edge
2 Slaughter Pact
1 Creeping Corrosion
2 Reclamation Sage
1 Abrupt Decay

3. - 4. místo - Jakub Mejznar - Affinity

4 Inkmoth Nexus
4 Darksteel Citadel
4 Blinkmoth Nexus
3 Glimmervoid
1 Island

4 Arcbound Ravager
4 Signal Pest
4 Vault Skirge
4 Ornithopter
2 Etched Champion
3 Steel Overseer
2 Memnite
2 Master of Etherium

3 Galvanic Blast
1 Thoughtcast
4 Mox Opal
4 Cranial Plating
4 Springleaf Drum
2 Ensoul Artifact
1 Welding Jar

Sideboard
2 Etched Champion
2 Ancient Grudge
3 Thoughtseize
1 Wear/Tear
1 Hurkyl's Recall
1 Illness in the Ranks
1 Torpor Orb
2 Whipflare
2 Blood Moon

5. - 8. místo - Daniel Tocháček - UR Twin

4 Steam Vents
3 Sulfur Falls
1 Mountain
4 Misty Rainforest
4 Island
4 Scalding Tarn
1 Desolate Lighthouse
1 Stomping Ground

4 Deceiver Exarch
3 Pestermite
1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker
3 Spellskite
3 Snapcaster Mage
1 Vendilion Clique

4 Splinter Twin
4 Remand
2 Electrolyze
4 Lightning Bolt
2 Cryptic Command
2 Izzet Charm
4 Serum Visions
1 Sleight of Hand

Sideboard
1 Ancient Grudge
2 Negate
2 Vendilion Clique
2 Engineered Explosives
2 Batterskull
2 Blood Moon
1 Anger of the Gods
1 Jace, Architect of Thought
1 Dispel
1 Vedalken Shackles


5. - 8. místo - Emil Řezanina - Amulet combo

1 Khalni Garden
1 Vesuva
1 Slayers' Stroghold
1 Boros garrison
1 Sunhome, Fortress of the Legion
1 Radiant Fountain
1 Tendo Ice Bridge
1 Mana Confluence
1 Forest
1 Golgari Rot Farm
1 Selesnya Sancuary
4 Gemstone Mine
3 Tolaria West
3 Gruul Turf
4 Simic Growth Chamber
2 Cavern of Souls

4 Primeval Titan
1 Simian Spirit Guide
2 Azusa, Lost but Seeking

4 Serum Visions
4 Ancient Stirrings
4 Summer Bloom
4 Summoner's Pact
2 Pact of Negation
1 Slaughter Pact
4 Amulet of Vigor
3 Hive Mind

Sideboard
3 Leyline of Sanctity
2 Thragtusk
1 Hornet Queen
1 Firespout
2 Pyroclasm
1 Nature's Claim
1 Seal of Primordium
1 Swan Song
1 Ghost Quarter
1 Sigarda, Host of Herons
1 Wurmcoil Engine

5. - 8. místo - Pavel Tvrzník - URw Delver

4 Scalding Tarn
4 Flooded Strand
1 Arid Mesa
2 Steam Vents
2 Hallowed Fountain
1 Sacred Foundry
1 Sulfur Falls
3 Island
1 Mountain

4 Delver of Secrets
4 Snapcaster Mage
4 Young Pyromancer
2 Grim Lavamancer

4 Serum Visions
4 Gitaxian Probe
2 Forked Bolt
4 Lightning Bolt
4 Path to Exile
1 Peek
1 Vapor Snag
2 Spell Snare
2 Remand
2 Deprive
1 Batterskull

Sideboard
1 Spellskite
1 Izzet Staticaster
3 Lightnign Helix
1 Fleshfreeze
1 Negate
1 Dispel
1 Dismember
1 Combust
2 Hurkyl´s Recall
1 Timely Reinforcement
2 Pyroclasm

5. - 8. místo - Jaromír Příhoda - Monogreen Infect

7 Forest
4 Wooded Foothills
4 Inkmoth Nexus
2 Windswept Heath
2 Cathedral of War
2 Pendelhaven
1 Dryad Arbor

4 Glistener Elf
4 Ichorclaw Myr
2 Plague Myr
2 Viridian Corrupter

4 Rancor
2 Wild Defiance
4 Apostle´s Blessing
1 Become Immense
1 Groundswell
4 Might of Old Krosa
4 Mutagenic Growth
2 Ranger´s Guile
4 Vines of Vstwood

Sideboard
3 Dismember
1 Feed the Clan
2 Fog
2 Groundswell
2 Nature´s Claim
2 Pithing Needle
1 Torpor Orb
1 Viridian Corrupter
1 Wild Defiance

Pořadí po 5 kolech základní části

 
na začátek