Top8 decklisty z Duel Commanderu v HK (30.3.)

V sobotu 30.3. jsme v hradeckém Satchmu pořádali náš první velký commander turnaj. Zúčasstnilo se ho 40 hráčů. Hrálo se šest kol + top8 a takhle to dopadlo:

1-2. místo: Viktor Jasanský - Blue Steel

1 Sai, Master Thopterist

Lands (36)
19 Island
4 Snow-Covered Island
Mutavault
Inventor's Fair
Wasteland
Cavern of Souls
Darksteel Citadel
Blinkmoth Nexus
Mishra's Factory
Rishadan Port
Seat of the Synod
Ancient Tomb
Crystal Vein
Tomb of the Spirit Dragon
City of Traitors

Creatures (17)
Hangarback Walker
Walking Ballista
Steel Overseer
Glint-Nest Crane
Chief Engineer
Painter's Servant
Arcbound Ravager
Phyrexian Revoker
Spellskite
Etherium Sculptor
True-Name Nemesis
Master of Etherium
Chief of the Foundry
Grand Architect
Trinket Mage
Etched Champion
Lodestone Golem

Instants & Sorceries (19)

Gitaxian Probe
Mental Misstep
Ponder
Preordain
Force Spike
Spell Snare
Counterspell
Daze
Mana Leak
Memory Lapse
Remand
Transmute Artifact
Metallic Rebuke
Whir of Invention
Thirst for Knowledge
Reverse Engineer
Thoughtcast
Gush
Force of Will

Other (25)
Mox Amber
Mox Opal
Lotus Petal
Mishra's Bauble
Urza's Bauble
Grindstone
Skullclamp
Aether Spellbomb
Pithing Needle
Grafdigger's Cage
Retrofitter Foundry
Relic of Progenitus
Ankh of Mishra
Ensoul Artifact
Lightning Greaves
Winter Orb
Smuggler's Copter
Umezawa's Jitte
Vedalken Shackles
Tangle Wire
Sword of Fire and Ice
Bident of Thassa
The Antiquities War
Opposition
Skysovereign, Consul Flagship

Planeswalkers (2)

Karn, Scion of Urza
Tezzeret the Seeker

1-2. místo: Filip Bíman - Partner Tempo

Tymna the Weaver
Kraum, Ludevic's Opus

Lands (39)

Arid Mesa
Badlands
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Cascade Bluffs
Cavern of Souls
Celestial Colonnade
City of Brass
Command Tower
Concealed Courtyard
Creeping Tar Pit
Exotic Orchard
Flooded Strand
Godless Shrine
Hallowed Fountain
Island
Mana Confluence
Marsh Flats
Misty Rainforest
Mountain
Path of Ancestry
Plains
Plateau
Polluted Delta
Reflecting Pool
Sacred Foundry
Scalding Tarn
Scrubland
Spirebluff Canal
Steam Vents
Swamp
Tundra
Underground Sea
Verdant Catacombs
Volcanic Island
Wasteland
Watery Grave
Windswept Heath
Wooded Foothills

Creatures (19)

Burrenton Forge-Tender
Grim Lavamancer
Judge's Familiar
Mother of Runes
Topplegeist
Baleful Strix
Dark Confidant
Kitesail Freebooter
Looter il-Kor
Mesmeric Fiend
Snapcaster Mage
Spellstutter Sprite
Spiketail Hatchling
Stoneforge Mystic
Tidehollow Sculler
Spell Queller
Thalia, Heretic Cathar
True-Name Nemesis
Vendilion Clique

Instants & Sorceries (36)

Brainstorm
Chain Lightning
Duress
Fatal Push
Flame Slash
Force Spike
Inquisition of Kozilek
Lightning Bolt
Mana Tithe
Mental Misstep
Ponder
Preordain
Spell Pierce
Spell Snare
Swords to Plowshares
Thoughtseize
Balance
Collective Brutality
Counterspell
Daze
Demonic Tutor
Evasive Action
Lightning Helix
Logic Knot
Mana Leak
Memory Lapse
Miscalculation
Remand
Tainted Pact
Terminate
Dismember
Kolaghan's Command
Vindicate
Fiery Confluence
Force of Will
Fire // Ice

Other (3)

Smuggler's Copter
Umezawa's Jitte
Sword of Feast and Famine

Planeswalkers (1)

Liliana of the Veil

3. místo: Jan Kousal - RUG Midrange

Thrasios, Triton Hero
Ludevic, Necro-Alchemist

Lands (38)

4x Mountain
4x Island
3x Forest
Ancient Tomb
Command Tower
Cavern of Souls
Wooded Foothills
Taiga
Hinterland Harbor
Cooperline Gorge
Polluted Delta
Spirebluff Canal
Yavimaya Coast
Arid Mesa
Verdant Catacombs
Stomping Ground
Scalding Tarn
Botanical Sanctum
Misty Rainforest
Windswept Heath
Volcanic Island
Path of Ancestry
Breeding Pool
Bloodstained Mire
Sulfur Falls
Rootbound Crag
Tropical Island
Wasteland
Flooded Strand
Steam Vents

Creatures (30)

Arbor Elf
Birds of Paradise
Fyndhorn Elves
Elvish Mystic
Llanowar Elves
Kari Zev, Skyship Raider
Snapcaster Mage
Earthshaker Khenra
Scavenging Ooze
Hydroid Krasis
Loyal Apprentice
Lathnu Hellion
Man-o'-War
Great Sable Stag
Runic Armasaur
Gruul Spellbreaker
Edric, Spymaster of Trest
Savage Knuckleblade
Anh-Crop Crasher
True-Name Nemesis
Adeliz, the Cinder Wind
Thrashing Brontodon
Loyal Drake
Flametongue Kavu
Bloodbraid Elf
Grand Warlord Radha
Territorial Hellkite
Spellbreaker Behemoth
Thrun, the Last Troll
Stormsurge Kraken

Instatns & Sorceries (19)

Ancestral Vision
Chain Lightning
Spell Pierce
Lightning Strike
Vapor Snag
Force Spike
Blossoming Defense
Lightning Bolt
Searing Spear
Incinerate
Snap
Evasive Action
Daze
Remand
Mana Leak
Eldritch Evolution
Psionic Blast
Volcanic Fallout
Become Immense

Other (6)

Skullclamp
Umezawas's Jitte
Cindervines
Tangle Wire
Rhythm of the Wild
Opposition

Planeswalkers (5)

Ral Zarek
Chandra, Torch of Defiance
Garruk Wildspeaker
Nissa, Steward of Elements
Domri Rade

4. místo: Václav Myšák - Teferi Combo

Teferi, Temporal Archmage

Lands (39)

36 Island
Ancient Tomb
Myriad Landscape
Temple of the False God

Creatures (3)

Snapcaster Mage
Spellseeker
Emrakul, the Promised End

Instants & Sorceries (46)

Dizzy Spell
Force Spike
Gigadrowse
Gitaxian Probe
High Tide
Mental Misstep
Opt
Peek
Ponder
Preordain
Repeal
Serum Visions
Sleight of Hand
Spell Snare
Blink of an Eye
Compulsive Research
Cyclonic Rift
Counterspell
Impulse
Into the Roil
Mana Leak
Memory Lapse
Merchant Scroll
Miscalculation
Muddle the Mixture
Mission Briefing
Perilous Voyage
Remand
Snap
Unsubstantiate
Exhaustion
Frantic Search
Fabricate
Whir of Invention
Timetwister
Cryptic Command
Engulf the Shore
Fact or Fiction
Glimmer of Genius
Turnabout
Capture of Jingzhou
Force of Will
Mystic Confluence
Temporal Manipulation
Time Spiral
Time Warp

Other (8)

Grafdigger's Cage
Sapphire Medallion
Stasis
Basalt Monolith
Extraplanar Lens
Vedalken Shackles
The Chain Veil
Treachery

Planeswalkers (3)

Jace, the Mind Sculptor
Tezzeret the Seeker
Ugin, the Spirit Dragon

5. místo: Roman Vejdělek - Partner Control

Tymna the Weaver
Kraum, Ludevic's Opus

Lands (41)

Celestial Colonnade
Concealed Courtyard
Swamp
Island
Path of Ancestry
Creeping Tar Pit
Marsh Flats
Windswept Heath
Polluted Delta
Wooded Foothills
Bloodstained Mire
Flooded Strand
Scalding Tarn
Misty Rainforest
Verdant Catacombs
Arid Mesa
Steam Vents
Sacred Foundry
Watery Grave
Godless Shrine
Hallowed Fountain
Blood Crypt
Plateau
Badlands
Volcanic Island
Underground Sea
Tundra
Scrubland
Drowned Catacomb
Sulfur Falls
Shivan Reef
Sulfurous Springs
Underground River
Wasteland
Urborg, Tomb of Yawgmoth
Cavern of Souls
Sunken Ruins
Plains
Reflecting Pool
Command Tower
City of Brass

Creatures (8)

Baleful Strix
Jace, Vryn's Prodigy
Snapcaster Mage
Vendilion Clique
True-Name Nemesis
Nicol Bolas, the Ravager
Breya, Etherium Shaper
Kalitas, Traitor of Ghet

Instants & Sorceries (41)

Ancestral Vision
Mana Tithe
Flame Slash
Lightning Bolt
Mental Misstep
Pyroblast
Force Spike
Chain Lightning
Swords to Plowshares
Ponder
Preordain
Brainstorm
Spell Snare
Spell Pierce
Duress
Inquisition of Kozilek
Thoughtseize
Fatal Push
Daze
Go for the Throat
Miscalculation
Logic Knot
Mana Leak
Evasive Action
Remand
Counterspell
Memory Lapse
Hymn to Tourach
Tainted Pact
Demonic Tutor
Abrade
Negate
Terminate
Lightning Helix
Collective Brutality
Dreadbore
Toxic Deluge
Kolaghan's Command
Vindicate
Damnation
Force of Will

Other (2)

Search for Azcanta
Treachery

Planeswalkers (6)

Liliana, the Last Hope
Dack Fayden
Chandra, Torch of Defiance
Jace, the Mind Sculptor
Kaya, Ghost Assassin
Teferi, Hero of Dominaria

6. místo: Miroslav Kalina - Yuriko

Yuriko, the Tiger's Shadow

Lands (36)

12 Island
6 Swamp
Marsh Flats
Sunken Ruins
Underground Sea
Polluted Delta
Wasteland
Shizo, Death's Storehouse
Watery Grave
Darkslick Shores
Scalding Tarn
Misty Rainforest
Creeping Tar Pit
Verdant Catacombs
Cavern of Souls
Underground River
Flooded Strand
Command Tower
Volrath's Stronghold
Bloodstained Mire

Creatures (29)

Ornithopter
Hope of Ghirapur
Mist-Cloaked Herald
Signal Pest
Tormented Soul
Galerider Sliver
Wingcrafter
Artificer's Assistant
Gudul Lurker
Hypnotic Siren
Siren Stormtamer
Sidisi's Faithful
Mothdust Changeling
Mausoleum Wanderer
Slither Blade
Jace's Phantasm
Pteramander
Triton Shorestalker
Tetsuko Umezawa, Fugitive
Baleful Strix
Mistblade Shinobi
Dimir Infiltrator
Snapcaster Mage
True-Name Nemesis
Ninja of the Deep Hours
Shriekmaw
Tombstalker
Distended Mindbender
Elder Deep-Fiend

Instants & Sorceries (30)

Fatal Push
Ulcerate
Brainstorm
Force Spike
Spell Snare
Ponder
Mental Misstep
Abjure
Vapor Snag
Preordain
Unsubstantiate
Remand
Memory Lapse
Demonic Tutor
Mana Leak
Boomerang
Go for the Throat
Counterspell
Cyclonic Rift
Daze
Snap
Diabolic Intent
Dismember
Snuff Out
Murderous Cut
Gush
Contagion
Force of Will
Consign // Oblivion
Far // Away

Other (3)

Skullclamp
Smuggler's Copter
Umezawa's Jitte

Planeswalkers (1)

Jace, the Mind Sculptor

7. Jiří Pokorný - UR Control

Will Kenrith
Rowan Kenrith

Lands (42)

15x Island
6x Mountain
Ancient Tomb
Arid Mesa
Bloodstained Mire
City of Traitors
Command Beacon
Command Tower
Flooded Strand
Maze of Ith
Misty Rainforest
Polluted Delta
Scalding Tarn
Shivan Reef
Spirebluff Canal
Steam Vents
Sulfur Falls
Temple of Epiphany
Temple of the False God
Volcanic Island
Wandering Fumarole
Wasteland
Wooded Foothils

Creatures (2)

Keranos, God of Storms
Snapcaster Mage

Instants & Sorceries (46)

Brainstorm
Chain Lightning
Condescend
Flame Slash
Force Spike
Lightning Bolt
Mental Misstep
Personal Tutor
Ponder
Preordain
Serum Visions
Spell Pierce
Spell Snare
Abrade
Blink of an Eye
Counterspell
Cyclonic Rift
Daze
Delay
Impulse
Into the Roil
Mana Leak
Memory Lapse
Miscalculation
Mission Briefing
Mizzium Mortars
Negate
Starstorm
Unsubstantiate
Pyroclasm
Remand
Anger of the Gods
Electrolyze
Slagstorm
Supreme Will
Cryptic Command
Fact or Fiction
Fiery Confluence
Capture of Jingzhou
Force of Will
Misdirection
Mystic Confluence
Temporal Manipulation
Time Warp
Jokulhaups
Fire // Ice

Other (4)

Blood Moon
Sapphire Medallion
Search for Azcanta
Treachery

Planeswalkers (4)

Chandra, Torch of Defiance
Dack Fayden
Jace, the Mind Sculptor
Ral, Izzet Viceroy

8. místo: Jakub Havelka - UW Fun Police

Grand Arbiter Augustin IV

Lands (41)

11 Island
4 Plains
Flooded Strand
Windswept Heath
Polluted Delta
Misty Rainforest
Arid Mesa
Scalding Tarn
Marsh Flats
Tundra
Hallowed Fountain
Prairie Stream
Irrigated Farmland
Temple of Enlightenment
Port Town
Nimbus Maze
Celestial Colonnade
Glacial Fortress
Seachrome Coast
Flagstones of Trokair
Command Tower
Cavern of Souls
Field of Ruin
Dust Bowl
Wasteland
Ancient Tomb
Scavenger Grounds
Maze of Ith

Creatures (7)

Stoneforge Mystic
Snapcaster Mage
Jace, Vryn's Prodigy
Wall of Omens
Meddling Mage
True-Name Nemesis
Dragonlord Ojutai

Instants & Sorceries (34)

Ancestral Vision
Personal Tutor
Brainstorm
Oust
Mana Tithe
Dive Down
Ponder
Opt
Enlightened Tutor
Path to Exile
Preordain
Dispel
Sleight of Hand
Serum Visions
Swords to Plowshares
Spell Pierce
Impulse
Counterspell
Balance
Essence Scatter
Negate
Miscalculation
Disenchant
Sphinx's Revelation
Council's Judgment
Timely Reinforcements
Supreme Will
Supreme Verdict
Armageddon
Cryptic Command
Cataclysm
Mystic Confluence
Force of Will
Terminus

Lotus Petal
Relic of Progenitus
Thought Vessel
Azorius Signet
Taliman of Progress
Mind Stone
Cursed Totem
Rest in Peace
Warmth
Umezawa's Jitte
Search for Azcanta
Helm of Obedience
Batterskull

Gideon of the Trials
Jace, the Mind Sculptor
Teferi, Hero of Dominaria
Elspeth, Sun's Champion

 
na začátek