Virtuální dopoledne v Tolarii 5.11.

V průběhu celého dopoledne máte šanci ponořit se do virtuální reality a klidně si ji hned vypůjčit domů.

Přijďte vyzkoušet virtuální realitu. A klidně si ji hned vypůjčit domů.

V průběhu celého dopoledne máte šanci ponořit se do virtuální reality a zahrát si třeba závody, střílení, box, minigolf, skok z mrakodrapu, vaření, hororovky, různé oddechové hry a mnoho dalšího.
Začínáme v 9h a na půjčení budou minimálně dvoje brýle Oculus Quest 2, takže přijďte klidně ve dvou a můžete si zahrát společně i proti sobě.
A nemusíte ani nic hrát.

Ve svém virtuálním světe můžete dělat i mnoho dalšího. Rádi cestujete? Máte rádi různé extrémní zážitky? Podívejte se skrz YouTube, Netflix nebo Oculus TV na videa, u kterých se budete cítit, jako byste byli přímo na daném místě.

Na vyzkoušení není potřeba žádné speciální vybavení, brýle i ovladače máme nachystané na místě.

Vůbec nevadí, když jste virtuální realitu ještě nikdy nezkoušeli, vše vám ukážeme a vysvětlíme. 

Tady je malá ukýzka toho, jak virtuální reality funguje.

Kdo bude mít zájem, může si Oculus brýle rovnou půjčit i na doma.

Půjčování brýlí na doma, zvažujeme zařadit do nabídky Tolarie, abyste si mohli v klidu zahrát dle libosti nebo třeba virtuální realitou oživit program vašeho večírku.

Půjčování na doma je na 24 hodin a cena za vypůjčení jednoho přístroje je 1200,-. (Ke každé objednávce je vyžadována vrátná záloha ve výši 1500 Kč)

Early bird akce - sleva 25 %
Po skončení virtuálního dopoledne si můžete brýle hned vypůjčit na doma ve speciální early bird akci za 900,- na den. (Platí pro všechny rezervace v rámci virtuálního dopoledne, i když budou na jiné dny v následujícím týdnu, aby mohl akci využít i ten, komu se neděle nehodí nebo se na něj nedostane).

Těšíme se na vás.

 
na začátek