Virtuální realita na půjčení domů

Tolarie vám nově umožní ponořit se do světa virtuální reality. Přijďte si na doma vypůjčit brýle pro virtuální realitu.

Vyzkoušejte virtuální realitu. Půjčte si na doma brýle Oculus Quest.

Ponořte se do virtuální reality a zahrajte si třeba závody, střílení, box, minigolf, skok z mrakodrapu, vaření, hororovky, různé oddechové hry a mnoho dalšího.

Půjčte si na doma brýle Oculus Quest 2, abyste si mohli v klidu zahrát dle libosti nebo třeba virtuální realitou oživit program vašeho večírku.

Půjčovné je na 24 hodin a cena za vypůjčení přístroje je 1200,-. (Ke každé objednávce je vyžadována vrátná záloha ve výši 1500 Kč)

Brýle si vypůjčíte přímo na prodejně, kde vás i krátce zaškolíme v používání.

Jak vypůjčit?

- domluvte si předem termín na tel 732 228 071 (stačí napsat sms na kdy si chcete brýle půjčit a kdy si je přijdete vyzvednout)

- v domluvený čas doražte k nám na prodejnu, kde si brýle vyzvednete, vyzkoušíte ovládání a dostanete pár tipů k používání

- brýle s příslušenstvím si odvezete domů, užijete si zábavu a příští den v domluvený čas brýle zas vrátíte

 

A na brýlích nemusíte ani nic hrát.

Ve svém virtuálním světe můžete dělat i mnoho dalšího. Rádi cestujete? Máte rádi různé extrémní zážitky? Podívejte se skrz YouTube, Netflix nebo Oculus TV na videa, u kterých se budete cítit, jako byste byli přímo na daném místě.

Vůbec nevadí, když jste virtuální realitu ještě nikdy nezkoušeli, vše vám ukážeme a vysvětlíme. 

Tady je malá ukýzka toho, jak virtuální realita funguje.

 

Jaké hry jsou v brýlích k dispozici?

 

Abecední seznam her 

 
 

Richies's Plank Experience

Richies’s Plank Experience je psychologický zážitek, na který budou hráči reagovat nadšením, strachem nebo smíchem. Pro VR veterána přichází ještě více zábavy při sledování reakcí ostatních. Stojíte na prkně v nejvyšším patře mrakodrapu a je na Vás, zda skočíte, či nikoliv.

 
 

Beat Saber + Imagine Dragons

Beat Saber je unikátní VR rytmická hra, ve které je vaším cílem krájet rytmy (reprezentované malými kostkami), když na vás jdou. Veškerá hudba je složena tak, aby dokonale odpovídala ručně vyráběným úrovním. Naším cílem je přimět hráče, aby při řezání kostek a vyhýbání se překážkám téměř tančili.

 
 

SuperHot VR

Superhot je nezávislá střílečka z pohledu první osoby vyvinutá a publikovaná společností Superhot Team. Ačkoli hra sleduje tradiční herní mechaniku stříleček z pohledu první osoby, čas ve hře postupuje normální rychlostí pouze tehdy, když se hráč pohybuje; hráči tak mohou zpomaleně zhodnotit situaci a vhodně zareagovat.

 
 

Resident Evil 4

Zažijte horor jako nikdy předtím – ve VR. Jen na Oculus Quest 2. Zahrajte si Resident Evil 4 z nové děsivé perspektivy a ponořte se do svých nejhlubších obav. Mrknutí pryč nebude možné.

 
 

Mini Motor Racing X

Skočte do světa plného nitra, kde malá auta znamenají VELKOU zábavu! Mini Motor Racing X se rozprostírá přes rekultivované ruiny a spálená vnitrozemí až po deštěm nasáklé doky a sluncem políbené tropické ostrovy – vezme vás na mikrocestu po celém světě jako žádný jiný.

 
 

Angry Birds VR: Isle of Pigs

Připojte se k Red, Chuck, Bomb & the Blues a zachraňte ukradená vejce ve hře Angry Birds VR: Isle of Pigs, pohlcující hře pro VR, která vám do dlaně vloží prak vrhající ptáky! Zcela nový úhel pohledu na klasickou hru Angry Birds od vašich jemných opeřených přátel v Resolution Games.

 
 

Walkabout Mini Golf

18jamkových hřišť, které je třeba zvládnout. Odemkněte noční režim pro náročnější verze všech hřišť.
Zahrajte si sólo, rychlý online zápas 1v1 nebo si vytvořte soukromou místnost až pro 5 hráčů. Extrémně přesná fyzika působí jako ve skutečnosti.

 
 

Fruit Ninja

Nejšťavnatější a nejakčnější výbuch zábavy plný ovoce je tady! Fruit Ninja na Oculus Quest, nově ztvárněný pohlcující silou virtuální reality, vás přiblíží k akci než kdy předtím.

 
 

Sniper Elite VR

Speciálně pro virtuální realitu vytvořená hra Sniper Elite VR přináší výbušnou kampaň, ohromující vtažení do děje a charakteristickou hratelnost cenami ověnčené série Sniper Elite. Jedna kulka může změnit vývoj celé války… 

 
 

The Trill of the Fight

The Thrill of the Fight je přízemní VR boxerská hra zaměřená na autenticitu. Vstupte do virtuální tělocvičny a bojujte s řadou jedinečných vyzyvatelů s jejich vlastními styly a technikami. Staňte se králem ringu!

 
 

AFFECTED: The Manor

Pokud se rádi děsíte, nebo se jen rádi díváte na své přátele a rodinu, jak šílí ve VR, AFFECTED: The Manor je pro vás! S jednoduchým ovládáním a žádnými hádankami k řešení nebo hledáním klíčů je The Manor strašidelným průvodcem, který kromě strašení a výkřiků nabízí jak zkušené hráče, tak nováčky.

 

 
 

Elven Assassin

Existuje něco epičtějšího než zabíjení hord orků a draků lukem ve virtuální realitě? Když vás nic nenapadá, asi byste to měli zkusit. Pokud jste si mysleli: „Samozřejmě, že je zabiju s mými přáteli online v kooperativním režimu!“, pak je to osudová záležitost.

 
 

Onward

Zažijte nejpůsobivější taktickou VR střílečku z pohledu první osoby. Realistické zbraně a bojová mechanika posouvají vaše schopnosti přežití v boji na jejich limit, když se zapojíte do drsného pěchotního boje na široké škále map a bojových situací, přičemž je plně podporována platforma cross-play. Jediná cesta je Vpřed.

 
 

Job Simulator

Ve světě, kde roboti nahradili všechny lidské práce, vstupte do „Simulátoru práce“ a zjistěte, jaké to bylo „pracovat“. Hráči mohou znovu prožít slavné dny práce tím, že simulují jemnosti gurmánského kuchaře, administrativního pracovníka, prodavače v obchodě a další.

 
 

Clash of Chefs

Clash of Chefs VR je soutěžní kuchařská hra, která otestuje vaše kulinářské dovednosti, když závodíte v dokončení objednávek. Vařte objednávky, servírujte je a fackujte své protivníky svými zbytky, když závodíte o to, abyste se stali nejlepším kuchařem na světě!

 
 

Hand Physics Lab

Ve hře budete mít plnou kontrolu nad svými rukama a prsty, abyste mohli fyzicky interagovat se svým prostředím a mnoha různými předměty a zážitky! Od malování vajíček prsty, stavění krychlových věží, používání magnetů a telekineze, potřesení rukou s vaším klonem, hlazení virtuální kočky a mnoho dalšího!

 
 

Wander

Z pohodlí svého obývacího pokoje se můžete teleportovat téměř kamkoli na světě – ať už se chcete projít přes London Bridge, procházet se zahradami Tádž Mahalu nebo být svědky obřích velkých pyramid v Egyptě – čeká vás neomezený průzkum!

 
 

Bait!

Připojte se k více než 3 milionům hráčů, kteří si už Bait užívají! Během hry budete chytat spoustu různých ryb a spřátelit se s místními obyvateli. Dokážete si ale udržet loajalitu jak ke svým novým přátelům, tak ke svému šéfovi?

 
 

Bogo

Pojďte si hrát s Bogem, svým vlastním virtuálním mazlíčkem! Bogo je krátký zážitek z Oculus Quest, který obsahuje škálovatelnou herní plochu.

 
 

Henry

Henry právě slaví narozeniny, po přátelích ale není ani vidu, ani slechu… Henry je snímek ve VR ověnčený cenami Emmy. Navštívíte v něm domov osamělého roztomilého ježka, jehož narozeninové přání všechno od základů změní.

 
 

Epic Roller Coasters

V Epic Roller Coasters získáte stejný pocit jako ze skutečné horské dráhy na místech, které pravděpodobně nikdy v reálném životě nenavštívíte! Existuje tolik možností: magie, svět dinosaurů, strašidelné domy a mnoho dalších!

 
 

Gun Raiders

Gun Raiders je bezplatná VR střílečka! Chatujte s přáteli, zatímco kosíte nepřátele v různých herních režimech, letíte vzduchem nebo šplháte od zdi ke zdi!

 
 
na začátek