Vyhodnocení sealed ligy s Core Setem 2020 & začátek úterní standard ligy!

Posledních šest týdnů se mohli hráči účastnit sealed ligy s Core Seten 2020, čehož využilo osm z nich. Už po čtyřech týdnech získal slušný náskok na čele Kumano, a situaci už poté pohodlně kontroloval. Povšimněte si, že stejně jako v minulé lize, měl náskok na čele šest bodů, přičemž hráč na druhém místě měl o dvě odehrané hry méně :P Jakub Havelka každopádně opět získává starter pack do další sealed leagy zdarma!

1. Jakub Havelka - 78 bodů (23:9)
2. Viktor Coufal - 72 bodů (21:9)
3. David Tran - 59 bodů (16:11)
4. Petr Dressel - 58 bodů (14:16)
5. Vladimír Hovorka - 45 bodů (11:12)
6. Karel Izera - 45 bodů (8:21)
7. Vojtěch Izera - 44 bodů (10:14)
8. Marian Hrdý - 22 bodů (3:13)

Standard liga

Od úterý 3.9. si v Tolarii můžete opět zahrát standardovou ligu. Pravidla jsou stejná, jako tomu bylo v předchozí sezóně, ovšem s jednou zajímavou novinkou.
 
- registrace do ligy je jednorázová a stojí 150Kč
 
- stejně jako u sealed ligy se hraje pouze v úterý
 
- NOVINKA, každý týden budeme hrát o jeden extra booster navíc - hráč s nejlepším výsledkem v aktuálním hracím dni získá libovolný booster v hodnotě 75Kč!
 
- každé úterý si můžete s libovolným účastníkem ligy zahrát zápas na dvě vítězné hry se sideboardem. Deck můžete měnit dle libosti (klidně na každý zápas) a výsledky si budete zaznamenávat do scorekarty, kterou obdržíte při registraci do ligy. S jedním soupeřem můžete každé úterý odehrát pouze jeden zápas.
 
- liga bude trvat šest týdnů, poslední hrací den bude úterý 8.10.
 
- za deset odehraných zápasů získáte promo Time Wipe a po skončení ligy získají hráči s největším počtem získaných bodů boostery ELD
 
- bodování bude stejné jako u sealed ligy, tj. za výhru tři body a za prohru jeden
 
- pokud byste si chtěli zahrát, ale nemáte deck, tak vězte, že MÁME NA PŮJČENÍ kompletní VAMPÝRY, DINOSAURY, MONOBLUE TEMPO, JESKAI PLANESWALKERY a RB ARISTOCRATY, stačí nám napsat zprávu na FB, či mail na adresu info@tolarie.cz
 

 Tím jsme si zrekapitulovali všechno důležité ohledně ligového hraní. Budeme se na vás těšit v úterý na standardu ;)

 
na začátek