Vyhodnocení sealed ligy s War of the Spark & začátek úterní standard ligy

Posledních šest týdnů se mohli hráči účastnit sealed ligy s War of the Spark, čehož využilo devět z nich. Celou dobu to bylo velmi vyrovnané, ale Nicol Bolas v kombinaci s Teferim a Nissou nakonec zajistil celkové vítězství Jakubu Havelkovi. Těžko ale říci, jak by to celé dopadlo, kdyby David Tran odehrál ještě dvě další hry... Jakub Havelka každopádně získává starter pack do další sealed leagy zdarma!

1. Jakub Havelka - 81 bodů (23:12)
2. David Tran - 75 bodů (21:12)
3. Milan Munzar - 58 bodů (14:16)
X. Jan Sháněl - 53 bodů (16:5)
4. Petr Dressel - 51 bodů (12:15)
5. Karel Izera - 49 bodů (10:19)
6. Jan Kocánek - 32 bodů (7:11)
7. Vojtěch Izera - 27 bodů (4:15)
8. Otto Nagel - 10 bodů (2:4)

Všichni účastníci ligy, kteří si doposud nevyzvedli ceny, se můžou kdykoli (pokud si na to nevzpomenou po dvou měsících :) ) zastavit a vylosovat si něco z mystery boxu - první čtyři můžou losovat dvakrát ;)

Standard liga

Od úterý 18.6. si v Tolarii můžete opět zahrát standardovou ligu. Pravidla jsou stejná, jako tomu bylo v předchozí sezóně, snad jen s několika kosmetickými úpravami...
 
- registrace do ligy je jednorázová a stojí 100Kč
 
- stejně jako u sealed ligy se hraje pouze v úterý
 
- každé úterý si můžete s libovolným účastníkem ligy zahrát zápas na dvě vítězné hry se sideboardem. Deck můžete měnit dle libosti (klidně na každý zápas) a výsledky si budete zaznamenávat do scorekarty, kterou obdržíte při registraci do ligy. S jedním soupeřem můžete každé úterý odehrát pouze jeden zápas.
 
- liga bude trvat pět týdnů, poslední hrací den bude úterý 16.7.
 
- za deset odehraných zápasů získáte promo Karn's Bastion a po skončení ligy získají hráči s největším počtem získaných bodů boostery M20 a vítěz navíc jeden japonský WAR!
 
- bodování bude stejné jako u sealed ligy, tj. za výhru tři body a za prohru jeden
 

 Tím jsme si zrekapitulovali všechno důležité ohledně úterního ligového hraní. Budeme se na vás těšit v úterý na standardu ;)

 
na začátek