Vzpomínka na Honzu Hárovníka

Přiznám se, že toho zase nemůžu tolik napsat, jelikož jsem Honzu znal pouze z prostředí magicových turnajů a o jeho ostatních aktivitách jsem věděl jenom to, co sám publikoval na svém facebookovém profilu. Alespoň krátkou vzpomínku si to ale rozhodně žádá.

Honzu jsem dlouhou dobu znal jenom z prerelease turnajů, doteď si pamatuju naší hru na sealedu Midnight Huntu, kdy jsem se v nastavených kolech (nakonec neúsěšně) bránil na jednom životě. Nakonec se ale nechal zlákat hlavně duel commanderem, což je diagnóza, která jednoho jen tak lehce nepustí :) Jeho charakteristickým rysem bylo černé tričko a pokaždé nějaká varianta UR decku (nejčastěji Adeliz). Hned na jednom z jeho prvních velkých tunrajů (v Praze, kde bylo dokonce 90 hráčů) se s Adeliz dostal do top8. Při této příležitosti poskytl krátký rozhovor pro dragon-world, který si můžete přečíst zde.

Naposledy jsem se s ním potkal minulý měsíc na našem turnaji v rámci commander ligy. To jsem ale netušil, že už do ligy žádné další body nezíská...

RIP

Jakub Havelka

 
na začátek