War of the Spark Prerelease

I s War of the Spark se můžete v Tolarii zúčastnit hned tři preview turnajů!Všechno odstartuje půlnoční preview v noci z pátku na sobotu. Oficiálně se bude možné na místě zaregistrovat v pátek od 23:30, ovšem otevřeno bude už od 23:00.

Turnajem Vás bude netradičně provázet Petr Dressel, protože nikdo jiný nemá čas, nebo má na páteční půlnoc lepší program :D Turnaji ponecháme osvědčený systém z minula, tedy čtyři kola, kde za každou výhru získáte jeden booster. Kapacita turnaje je osmadvacet hráčů, ovšem dohromady máme k dispozici 108 prerelease kitů, takže můžeme případně páteční kapacitu navýšit.

Zbylé dva turnaje budou v sobotu a v neděli od 10:00 (otevřeno bude od devíti). Organizovat je bude Jakub Havelka. Oba turnaje mají maximální kapacitu 40 hráčů.

Sobotní a nedělní turnaj budou více competitive, ceny budou pro všechny hráče se skóre 4:2 a lepším, či podle počtu účastníků - cca pro první třetinu (bude se hrát šest kol), a vítěz navíc získá speciální trofej!

DALŠÍ INFO!!!

- startovné na všech turnajích je 600Kč, za což obdržíte prerelease pack s kostkou, promo rare/mythicem, šesti standardními boostery a bonusovým promo planeswalkerem. Dohromady má tak každý garantovaných sedm planeswalkerů, jelikož i v každém obyčejném boosteru bude alespoň jeden!

- pokud se zúčastníte všech tří preview, obdržíte na nedělním dva boostery WAR zdarma. Podmínkou je, že na všech turnajích odehrajete alespoň jedno kolo.

- vzhledem k vyššímu počtu hráčů je nutné ihned po dohrání zápasu nahlásit výsledek organizátorovi, čímž zajistíte hladký průběh celého turnaje.

- přehled volných míst najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/17X8t5YCKg7N0WezG4CeRDNKI2sVXn17lNnSGWmM67eA

- registrace prostřednictvím emailu by ideálně měla být ve tvaru jméno + den (dny)

- pokud jste nám psali zprávu, ale v seznamu zaregistrovaných hráčů nejste, tak nám pro jistotu napište znovu. Mohlo se stát, že jsme v tom frmolu na vás zapomněli :/

NEPŘEHLÉDNĚTE - OBČERSTVENÍ!!!

- opět se můžete těšit na vychlazené pivo
- na sobotní a nedělní turnaje bude přichystáno občerstvení v obvyklé podobě, čili klobásy a hermelíny

 
na začátek