Warhammer hraní v pravidelném programu

Do programu herního klubu zařazujeme Warhammer - celosvětově nejpopulárnější hru s miniaturami. Hraje se scifi Warhammer 40.000 i fantasy Age of Sigmar. Probíhá i pravidelné barvení miniatur a pomoc s jejich sestavováním. A jak je u nás zvykem, vše si můžete sami vyzkoušet, než se rozhodnete, zda je hra ideální právě pro vás.

Právě teď je ideální čas ponořit se do světa miniatur nebo opět zažehnout plamen své vášně, pokud nejste ve světě Warhammer nováčkem. Hraní s miniaturami jsme zařadili na dva dny v týdnu podle toho, zda se jedná o fantasy Age of Sigmar nebo scifi Warhammer 40.000. Hraní probíhá v "testovacím" režimu, protože je potřeba nastavit vše tak, aby hraní všem, co nejvíc vyhovovalo, ať se jedná o úplné začátečníky nebo válečné veterány. Je jen na nás hráčích, jaké si to uděláme, proto jsou všechny nápady a podněty vítány.

 

Hraní se scifi miniaturami Warhammer 40.000 probíhá každý čtvrtek od 16h, ale zapojit se samozřejmě můžete, i když dorazíte později.

Hraje se 1v1 podle Kill Team pravidel s armádou do 200 bodů.

Každý odehraje 3 hry s náhodně vylosovanými soupeři (podle časových možností).

Toto hraní je trochu odlišné od klasických pravidel Warhammer 40.000 a je rozhodně méně probádaným terénem, než velké armády na 1000 a více bodů. Proto nabízí velký prostor pro inovace déle hrajícím hráčům a zároveň je díky snadnému pořízení dvěstěbodové armády ideální pro lidi, kteří chtějí do Warhammeru teprve vstoupit.

 

Space Marine Tactical Squad pod stromečekOceňujeme, že se budete účastnit rozjezdu Warhammeru v Tolarii, proto máme pro vás malý dárek. Za účast na každém čtvrtečním hraní dostanete lístek do slosování, které proběhne 22.12. a výherce dostane jako vánoční dárek balení Space Marine Tactical Squad. Čím častěji na hraní dorazíte, tím víc lístků v osudí budete mít.

Ano, víme, že hrajete různé armády a ne každý mariňáky ihned zapojí, ale mohli jsme je hned dát k dispozici, tak je berte jako malou pozornost od nás. Od nového roku se domluvíme na nastavení odměn tak, aby si každý mohl vybrat to, co se mu bude nejvíc hodit.

 

 

Hraní s fantasy miniaturami Warhammer Age of Sigmar probíhá každou středu od 17h.

Hraje se dle účasti a zájmu - 1v1 nebo multiplayer podle klasických pravidel Age of Sigmar.

Na výběr bude scénář, mise nebo klasická řežba do posledního muže.

Na hru vám stačí i pár modelů, které máte z jedné krabice - zapojíte se do týmu a vytvoříte jednu mocnou armádu se spoluhráčem nebo si zahrajete proti obdobně silné armádě soupeře. Hraní je ideální pro vyzkoušení hry i pro naprosté začátečníky co se wargamingu týká.

 

Stormcast Eternals Liberators jako posila do nového roku.Za účast na každém středečním hraní dostanete lístek do slosování, které proběhne 21.12. a výherce dostane jako vánoční dárek balení Stormcast Eternals Liberators. Čím častěji na hraní dorazíte, tím víc lístků v osudí budete mít.

Liberátoři jsou základní "klaďasové" v Age of Sigmar a rádi se připojí k vaší armádě. Od nového roku se domluvíme na nastavení odměn tak, aby si každý mohl vybrat přesně to, co se mu bude nejvíc hodit.

 

Oba Warhammer herní dny jsou ideální i pro úplné Warhammer začátečníky a zájemce o seznámení se s hrou. Hraní máme nastavené tak, že se můžete do hraní zapojit i se svou první krabicí miniatur.

 

Barvení a sestavování miniatur