Změny v pravidelném hraní

Od příštího týdne startujeme novou úterní ligu a malá změna bude i u čtvrtečního modernu. Veškeré potřebné info se dozvíte uvnitř článku.

Změny v pravidelném hraní v Tolarii:

1. Rivals of Ixalan Liga

Tento týden nám končí Rivals of Ixalan liga. Šanci odehrát posledních pár zápasů máte ještě v sobotu 17.3. Pokud máte deset odehraných matchů a zatím jste si nevyzvedli promo, můžete tak učinit ještě v následujícím týdnu. Pokud máte patnáct výher, nebo třicet odehraných her, tak nezapomeňte požádat o zařazení do slosování o podložku (výherce podložky oznámíme spolu se startem standard ligy). Dva hráči s největším počtem výher zároveň získají promo showdown basic landy dle vlastního výběru.

2. Úterní Standard Liga

Místo limited ligy od příštího týdne odstartujeme standard ligu. Ta bude trvat šest týdnů (od úterý 20.3. až do soboty 28.4.) a bude probíhat podobným způsobem jako limited liga - kdykoli jste v Tolarii, můžete si s libovolným účastníkem ligy zahrát zápas (na dvě vítězné se sideboarem - deck můžete měnit dle libosti, klidně na každý zápas) a výsledky si budete zaznamenávat do scorekarty, kterou obdržíte při registraci do ligy. S jedním soupeřem ale stále můžete v jednom dni odehrát pouze jeden zápas. Registrace do ligy je jednorázová a bude stát 50Kč. Ceny budou následující - za deset odehraných zápasů získáte promo Evolving Wilds. Po skončení ligy dostanou čtyři hráči s největším počtem získaných bodů boostery Dominarie (čtyři pro prvního, tři pro druhého, jeden pro třetího a čtvrtého a jeden získá náhodně vylosovaný hráč). Bodování bude jednoduché, za výhru budou dva body, za prohru jeden (aby bylo motivací odehrát co nejvíce zápasů, i když se vám nebude úplně dařit).

3. Čtvrteční Modern

U čtvrtečních modernů od příštího týdne až do odvolání měníme strukturu cen. Vstupné nyní bude 100Kč a na ceny bude jeden booster Masters 25 za každé dva hráče.

 
na začátek