Pomůžu vám s Magicem

Petr BrožekJmenuji se Petr Brožek a je mi líto, když vidím, že se lidé s nějakou oblastí Magicu trápí.. Magic je hra, kterou miluju a vím, že dokáže do života přinést plno pozitivního. Dokonce v oblastech, kde byste to nečekali. Ale lidé z ní nedokáží vytěžit maximum, protože nemají dost informací a zkušeností. Nebo mají naučené špatné postupy. Zejména, když začínají. A nemají se kde zeptat na radu. Tedy spíš neměli, než vznikla Tolarie :-)

Můj příběh

Magic hraju už víc než 15 let. Vyzkoušel jsem ho snad na všech úrovních - hrál jsem s kamarády pod školní lavicí i doma, na menších turnajích u nás i na profesionálních v zahraničí. Odehrál jsem turnaje se skvělými i strašnými výsledky a podíval jsem se s magicem po světě.

Magicem jsem doslova žil.

Na domácí scéně jsem se dokázal probojovat mezi špičku, což bylo v roce 2008 potvrzeno titulem mistra republiky. Neztratil jsem se ani na mezinárodní scéně, kdy jsem na svém prvním profesionálním turnaji (Mistrovství světa 2008) dokázal získat 22 místo. Po vybojování 11. místa na mistrovství světa 2009 jsem se rozhodl věnovat magicové kariéře profesionálně a za její téměř dvouleté trvání jsem dokázal uhrát další slušné výsledky na turnajích po celém světě (krom různých zemí Evropy jsem se několikrát zúčastnil turnajů v USA a Japonsku) a pravidelně jsem přispíval pro zahraniční strategický portál Blackborder.com. Mezi moje největší dosažené úspěchy patří: Czech National Champion 2008, 22nd World Championship 2008, 11th World Championship 2009, Top 8 GP Oakland 2010, Top 8 GP Prague 2011.

Moje nejoblíbenější část Magicu je stavba vlastních balíků. Postavil jsem jich plno. Hodně jich vůbec nefungovalo, ale byly i takové, které byly známé ve světě.

Mám zkušenosti i jako certifikovaný magicový rozhodčí. Psal jsem o MTG do Čech i do zahraničí. A ve spoustě těhle věcí pokračuju.

A Magicem žiju dál. Baví i po tolika letech. Spíš bych řekl, že čím dál víc.

Magic je pro mě pořád úžasnou hrou daleko přesahují samotné hraní. Po té, co jsem opustil svou profesionální dráhu bylo mým hlavním cílem pomoci ostatním zažít díky Magicu tak skvělé okamžiky, jakých se dostalo mě.

Proto jsem teď vděčný nejen za všechny své úspěchy a zážitky, ale hlavně i za všechna svoje zaváhání a chyby. Můžu vám totiž předat svoje zkušenosti a pomoci vám vyvarovat se plno chyb, kterými jsem si musel projít. A samozřejmě sdílet s vámi postupy, které se mi osvědčily.

Jsem spolumajitelem magicového obchodu Tolarie.cz a kartám se momentálně věnuji i z hlediska obchodu a organizovaného hraní. Na samotné hraní Magicu jsem také nezanevřel, i když teď už hraju podstatně méně než dřív.

Mým největším přáním je najít někoho, kdo to bude myslet s Magicem vážně a budu moci předat své zkušenosti. Ale jsem rád za každého, na kom vidím, že mu Magicu dělá radost a pomáhá mu realizovat se a zpříjemňovat si volný čas.

Pokud se chcete v Magicu zlepšovat a věnovat se mu na turnajové úrovni, určitě se na mě obraťte s jakýmkoli dotazem. Stejně tak, pokud vám není jasné nějaké pravidlo nebo interakce Magicu nebo jen chcete poradit se stavbou vašeho balíčku.

Na maily (info@tolarie.cz) odpovídám celkem rychle a telefony zvedám i cizím číslům ;-)

Těším se na slyšenou nebo viděnou.

Petr Brožek

 

Coat of Arms (borderless foil boxtopper)
Coat of Arms (borderless foil boxtopper)
nyní za 340 Kč
koupit
Aktuality
na začátek