Články a videa – Turnaje

Foto

Kill Team kampaň každou středu

Ve středu 12.9. startuje v Tolarii 5 týdenní kampaň ve Warhammer 40k Kill Team! Čtěte dál, jak bude probíhat.

10.9.2018 přečíst článek »
Foto

Tolarian Commander #5

Zveme Vás na pátý turnaj z tolarijské série commander turnajů. Přijďte vyzkoušet své balíčky v jednom z nezábavnějších MTG formátů a zabojovat o hodnotné ceny.

Update - zveřejněn seznam cen!

11.6.2018 přečíst článek »
Foto

Top 4 decklisty z Rivals of Ixalan Store Championship

Další týden uběhl a my pro vás máme další decklisty, tentokráte ze sobotního Store Championship, kterého se zúčastnilo patnáct hráčů a kde zvítězil Daniel Papež s Merfolky.

8.4.2018 přečíst článek »
Foto

Top 4 decklisty ze sobotního modernu

Máme pro vás decklisty ze sobotního modernu, kterého se zúčastnilo dvanáct hráčů a kde zvítězil Daniel Říha s Elfy.

1.4.2018 přečíst článek »
Foto

Tolarijský Víkendový Modern #1

Zveme Vás na velký sobotní modern, který se koná 31.3. Všechny potřebné informace najdete uvnitř článku.

18.3.2018 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Masters 25 drafty zlevněny!

Přinášíme vám podrobnosti k FNM draftům Masters 25.

16.3.2018 přečíst článek »
Foto

4# Tolarian Commander

Zveme Vás na čtvrtý turnaj z tolarijské série commander turnajů. Přijďte vyzkoušet své balíčky v jednom z nezábavnějších MTG formátů a zabojovat o hodnotné ceny.

19.2.2018 stefic přečíst článek »
Foto

Rivals of Ixalan Liga

S novou edicí máte možnost opět se zúčastnit průběžného ligového hraní ve formátu příznivém pro hráče všech úrovní - 3 boosterový sealed. Piráti, dinosauři, merfolci, upíři, poklady a mnohem víc v přátelském hraní. Vhodné pro všechny úrovně hráčů.

22.1.2018 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Vánoční Tolarian Commander 3#

Třetí turnaj z Tolarijské série commander turnajů. Přijďte naplnit Tolárku trochou vánoční atmosféry. Každý hráč který turnaj odehraje v Santovské čepici od nás dostane dárek.

6.12.2017 stefic přečíst článek »
Foto

2# Tolarian Commander

Druhý turnaj z Tolarijské série commander turnajů. Po předchozím úspěchu prvního commanderu si dovolujeme pro vás uspořádat další turnaj.

11.10.2017 štefič přečíst článek »
Foto

Bitva o Tolarii - Warhammer 40K

První víkendový turnaj ve Warhammeru 40K pořádáme v neděli 20.8. Místo je pro 10 hráčů. Upozornění: Kapacita turnaje je plně obsazena během předregistrací.

2.8.2017 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

1# Tolarian Commander

Vzhledem k velké oblibě všech různých jednokarťákových formátů jsme se rozhodli uspořádat jeden turnaj. V případě kladné zpětné vazby hráčů chceme vytvořit pravidelnou sérii. Více informací naleznete v obsahu článku.

11.7.2017 štefič přečíst článek »
Foto

Proč prohrávám v Magicu

Je nevyhnutelné, že některé hry Magicu prohrajete. Ale každá prohraná hra má nějaký důvod a když ho najdete a odstraníte, bude snažší proměnit vaše prohry ve výhry. Jak ho najít se dozvíte v článku.

11.4.2017 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

Pro Tour Kaladesh

V pátek 14. října startuje na Havaii první Pro Tour nové sezóny. V akci bude nová edice Kaladesh a zbrusu nové Standard balíčky v rukou nejlepších hráčů světa. Fandit opět můžeme silné české výpravě. O čem PT je, komu fandit, na jaké karty se zaměřit a jak soutěžit o 3 boostery Kaladesh se dozvíte v článku.

14.10.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Eldritch Moon

V pátek 5.července začíná poslední Pro Tour aktuální sezóny. V australském Sydney se bude hrát Standard a Eldritch Moon draft. Vše bude přenášeno živě a máme tak skvělou příležitost vidět ty nejlepší hráče světa a jejich balíčky v akci. Samozřejmě opět za přítomnosti silné české výpravy. Přenos začíná už v 1h ráno našeho času.

4.8.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Rozhodují maličkosti - Transgress problem

Výsledek hry Magicu často rozhodují drobnosti a správné rozhodnutí od méně vhodného někdy těžko rozeznáte. K jedné takové "těsné" situaci došlo i ve finále našeho PPTQ. A jelikož to byl okamžik, který hru rozhodl, podělíme se o něj. Dokázali byste situaci vyřešit správně?

14.6.2016 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

Pro Tour Shadows over Innistrad

V pátek 22. dubna startuje druhý Pro Tour letošního roku, který hostí španělský Madrid. Čeká nás nášup toho nejlepšího Magicu. Nenechte si ujít živou akci, která startuje v pátek v 9h našeho času ZDE. V článku se dozvíte vše, co potřebujete o PT vědět.

20.4.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Jak, proč a s čím na Prerelease Shadows over Innistrad

Váháte, zda jít na Prerelease Shadows over Innistrad? Nevíte, zda je pro vás a co vlastně můžete očekávat? Bojíte se stavby sealed decku? Nebojte a neváhejte. Všechno potřebné vám vysvětlíme v článku.

1.4.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Co je Vintage a jak vypadá?

Nejmocnější kouzla všech dob. Nespočet možností. Formát, který vyvolává obdiv i obavy. A bohužel i plno předsudků. Přečtení článku vám pomůže zpřesnit názor na Vintage - formát s nejsilnějšími kartami.

3.3.2016 Jaroslava Štefánková přečíst článek »
Foto

Vampýři na Modern

Do halloweenu nám sice zbývá skoro celý rok, nicméně jsem si nemohl nevšimnout, jak jsou Vampýři oblíbení mezi začátečníky, takže jsem se rozhodl popsat, jak bych je postavil já. Představím vám dvě různé verze, v závislosti na různých finančních hladinách.

 

13.1.2016 Jakub Havelka přečíst článek »
Foto

Magic Online pro nováčky

Podrobný návod na zvládnutí Magic Online - oficiální aplikace na hraní Magicu po internetu. Dozvíte se vše o samotném programu, o tom, zda je pro vás, o možnostech hraní a dalších důležitých věcech. I pokud na MTGO už hrajete, je dost pravděpodobné, že se také něco přiučíte nebo uvítáte kompletní přehled turnajů nebo klávesových zkratek.

8.1.2016 Jaroslava Štefánková přečíst článek »
Foto

4C Good Stuff Turkey

Někdy vám přestane fungovat balík a chce to prostě změnu. A někdy máte štestí, že jsou nablízku zvířátka a ze splínu vám pomůžou. Jako Romanovi na Modernu. Přečtěte si o jeho zkušenosti se 4C Zoo a podívejte se na videa, která s balíkem natočil.

17.12.2015 Roman Vejdělek přečíst článek »
Foto

Modern GW Company

Jakub Havelka pro vás nahrál několik videí, ve kterých hraje Modern s balíkem GW Company. Skvělá inspirace před sobotním Adventním modernem v Tolarii a skoro povinnost shlédnout pro příznivce Modernu.

9.12.2015 Jakub Havelka přečíst článek »
Foto

České žně na Grand Prix Brusel

Grand Prix v Bruselu o víkendu 14. a 15. listopadu bylo pro české barvy nejúspěšnějším GP turnajem za hodně dlouhou dobu. Kromě celkového vítěze a dalšího hráče v top8 se dařilo i dalším našim borcům. A nejlepší volbou byly "nečekané" balíky.

19.11.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Top4 Decklisty - Game Day Battle for Zendikar

Přinášíme vám top4 decklisty z komorního Game Day Battle for Zendikar. Formát Standard.

26.10.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Battle for Zendikar

V pátek 16.října startuje první Pro Tour aktuální sezóny, který hostí americké Milwaukee. Čeká nás nášup toho nejlepšího Magicu. Nenechte si ujít živou akci! Živý přenos startuje v pátek v 16h našeho času ZDE.

15.10.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Grand Prix Praha speciál

Magicový svátek dostupný našincům se blíží. Grand Prix Praha už za 3 dny. I když to bude vaše první Grand Prix, nebojte se. Vše důležité k průběhu najdete k článku.

26.8.2015 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

Jak, proč a s čím na Prerelease Magic Origins

Váháte, zda jít na Prerelease? Nevíte zda je pro vás a co vlastně můžete očekávat? Bojíte se stavby sealed decku? Nebojte a neváhejte. Všechno potřebné vám vysvětlíme v článku.

10.7.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Priorita - nejdůležitější pravidlo Magicu, které nikdo nepoužívá

Je trochu paradox, že téměř nikdo nepoužívá pravidlo, bez kterého se nemůže hra Magicu posunout ani o kousek. Většina lidí neví, jak přesně tohle pravidlo funguje.. A přitom může v začátcích vašeho hraní ušetřit plno nedorozumění a při turnajovém hraní může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou.

18.6.2015 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

Top8 Decklisty - PPTQ Modern

Přinášíme vám decklisty nejúspěšnějších 8 hráčů z našeho prvního PPTQ. Pro zajímavost přidáváme i kompletní přehled toho, jak byly v herním poli 27 hráčů zastoupeny jednotlivé balíky.

15.6.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Jak ověříte, že jste génius?

Jak ověříte, jestli je váš nápad na balík opravdu tak geniální, jak se na první pohled zdá? Máme pro vás postup, který vám může v rozhodování pomoci.

1.6.2015 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

První PPTQ v Tolarii - Modern

Konečně můžeme pořádat PPTQ a umožnit tak někomu vyrazit za kvalifikací na PT a foilovou Lilianou. 14.6. pořádáme Modern v Hradci Králové, na který vás zveme.  Chceme, aby byl pro vás turnaj trochu lepší, než jste zvyklí. Čtěte dál.

19.5.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Střípky z PT Dragons of Tarkir

Pro Tour Dragons of Tarkir přinesl záplavu draků všech barev a velikostí. Rozmanitý standard formát a zajímavé draftovací prostředí. A hlavně obrovský úspěch pro český Magic - 3.místo Ondřeje Stráského!

14.4.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Top8 Decklisty - Tolarijský Modern

Decklisty nejúspěšnějších 8 účastníků sobotního Modern turnaje v Tolarii.

2.3.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Top8 Decklisty - Game Day Fate Reforged

Decklisty nejúspěšnějších 8 účastníků sobotního Game Day Fate Reforged ve formátu Standard.

16.2.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Cesta proti proudu času: Magic v čase Draků a Jitte

Další díl historie profesionálních turnajů světového i českého Magicu od Jardy Bílka včetně zajímavostí ze zákulisí. Sezóna 2004-2005 byla pro české zástupce na mezinárodní scéně poměrně úspěšná.

20.12.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
Foto

Cesta proti proudu času: Magic v čase Akrom a Ravagerů.

Jarda Bílek vás provede další částí historie profesionálních turnajů světového i českého Magicu. Tentokrát dobou, kdy Gobliny a Draky postupně nahradily artefakty. Psal se rok 2003..

24.11.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
Foto

WMCQ speciál

V neděli 17.8. se koná první ze série 3 kvalifikačních turnajů do národního týmu (WMCQ). Buďte v obraze co se týče technických záležitostí i formátu Standard.

14.8.2014 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

Pro Tour Magic 2015

Od pátku do neděle se v americkém Portlandu hraje turnaj ze série Pro Tour. Jedná se o největší profesionální MTG turnaj a sledovat ho můžete v živé oficiální coverage. O čem celá akce bude se dočtete v článku.

1.8.2014 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Profil PRO hráče: Tomoharu Saito

Jarda Bílek vám představuje hráče, který je jedním z nejlepších a nejoblíbenějších hráčů profesionálního Magicu a vynikající deck konstruktér. Tomoharu Saito je však i kontroverzní osobnost.

15.7.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
Foto

Jak, proč a s čím na Prerelease M15?

Možná se rozhodujete, zda konečně zkusit Prerelease turnaj, ale pořád přesně nevíte, jak to funguje a o čem to vlastně celé je. Nebo se jen chcete ujistit, jak bude probíhat Prerelease Magic 2015, na co všechno se můžete těšit v Prerelease packu a jakou barvu proma si zvolit. Odpovědi naleznete v článku.

7.7.2014 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Game Day Journey into Nyx

V sobotu 24.května se koná tradiční Game Day turnaj ve formátu Standard, který je zároveň vyvrcholením cesty hrdiny procházející celým Theros blokem.

21.5.2014 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Karty, které změnily MTG #2

Užijte si další výlet do historie s Jardou Bílkem. Tentokrát se podíváte na vliv karty Survival of the Fittest.

1.4.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
Foto

Úvod do formátu Modern - část první

Pokud nevíte, s čím můžete ve formátu Modern počítat, nepřehlédněte dva články, kde vás Dan Tocháček seznámí s nejhranějšími balíky na tomto formátu.

27.3.2014 Daniel Tocháček přečíst článek »
Foto

Karty, které změnily MTG #1

Jarda Bílek nás bere na výlet do historie Magicu a představuje karty, které sehrály v turnajovém hraní nezapomenutelnou roli. V prvním díle nám představí historickou úlohu karty Oath of Druids.

25.3.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
na začátek