Články a videa – Zprávy

Foto

Nejúspěšnější Pro Tour všech dob?

Pro Tour Eldritch Moon je za námi a jedná se o rozhodně nejúspěšnější PT, který za posledních 10 let pamatuji! Čtěte, co vše se vydařilo.

12.8.2016 Petr Brožek přečíst článek »
Foto

Rozhovor o WMCQ s Janem Brožkem

O tom, jak pojmout přípravu na turnaj, když máte málo času, a proč hrát WMCQ si ve videu povídáme s Janem Brožkem. Honza se v prvních dvou kvalifikacích do národního týmu (WMCQ) vždy probojoval do top8 a vy máte skvělou příležitost se od něj nechat inspirovat.

13.7.2016 Petr Brožek a Jan Brožek přečíst článek »
Foto

Rozhovor o hrách s Petrem Brožkem

Ve čtvrtek 26.5. byl hostem vysílání Českého rozhlasu Pardubice náš Petr Brožek. V pořadu Radioporadna hovořil o hrách a tom, co mohou přinést do života. Odkaz na záznam rozhovoru je v článku.

28.5.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Co přinesl PT Shadows over Innistrad

Pro Tour Shadows over Innistrad přinesl rozmanitý Standard formát, zvučnými jmény nabitou top8, zábavné draftovací prostředí i nepříjemnou novinku pro Platinum PRO hráče. A v neposlední řadě i úspěšné vystoupené české výpravy.

25.4.2016 přečíst článek »
Foto

Enter the Battlefield - Dokument o Magicu

Nenechte si ujít první dokument o Magicu z prostředí Pro Touru. Nic podobného ještě natočeno nebylo a vzhledem k autorům i účinkujícím to vypadá na slibnou podívanou.

20.4.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Oath of the Gatewatch

V pátek 5. února startuje první Pro Tour letošního roku, který hostí americká Atlanta. Čeká nás nášup toho nejlepšího Magicu. Nenechte si ujít živou akci! Živý přenos startuje v pátek v 15h našeho času ZDE.

3.2.2016 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

World Magic Cup 2015

V pátek začíná magicové mistrovství světa týmů. Turnaj, který určitě stojí za pozornost. Zvlášť, když tým České republiky patří mezi favority turnaje.

10.12.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Magic Origins

V pátek 31.července začíná poslední Pro Tour turnaj, který hostí kanadský Vancouver. A půjde opravdu o hodně. I našim hráčům. Nenechte si ujít živou akci! Živý přenos startuje v pátek v 18h našeho času ZDE.

29.7.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Modern Masters Weekend - největší magicová událost roku

Dnes se přepisují magicové dějiny. Minimálně v tom smyslu, že na oficiálních turnajích hraje doposud nejvyšší počet hráčů najednou.

30.5.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Dragons of Tarkir

V pátek 10.dubna začíná další turnaj ze série Pro Tour, který hostí evropský Brusel. Živý přenos startuje v pátek v 9h našeho času ZDE.

 

Ondřej Stráský předvedl skvělý výkon a po základní části turnaje skončil na prvním místě! Dnes v neděli se hraje top8 ve formátu Standard. Všechny zápasy top8 uvidíme živě.

9.4.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Fate Reforged

V pátek 6. února začíná další turnaj ze série Pro Tour, který hostí americký Washington. Živý přenos startuje v pátek v 15h našeho času ZDE.

5.2.2015 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Pro Tour Khans of Tarkir

V pátek začíná Pro Tour Khans of Tarkir v opravdu exotické lokaci. Největší Magicový turnaj tentokrát hostí Honolulu na Hawaii.

9.10.2014 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Khans of Tarkir - seznamte se

Vše, co potřebujete vědět o blížící se nové MTG edici, která je v mnoha ohledech přelomová.

15.9.2014 Tolarie.cz přečíst článek »
Foto

Dvojka kam se podíváš, aneb tak už to od teď bude prý standard

O víkendu Wizards ohlásili další změnu v organizovaném hraní - všechny Pro Toury v roce 2015 budou ve formátu Standard. Přečtěte si komentář Jardy Bílka k této změně včetně unikátní exkurzu do historie formátu Pro Tourů.

5.8.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
Foto

Změn není nikdy dost, aneb tak nám zabili PTQ paní Müllerová

Jarda Bílek se zamýšlí nad oznámenou změnou ve struktuře PTQ.

31.7.2014 Jaroslav Bílek přečíst článek »
Foto

Pro Tour Journey into Nyx

Od pátku do neděle se v americké Atlantě hraje turnaj ze série Pro Tour. Jedná se o největší profesionální MTG turnaj a sledovat ho můžete v živé oficiální coverage. O čem celá akce bude se dočtete v článku.

16.5.2014 Tolarie.cz přečíst článek »

Tolarie se chystá na GP Varšava

Na Grand Prix turnaj ve formátu Standard se do sousedního Polska vydává i 8 členná výprava z Pardubic a Hradce Králové.

8.8.2013 přečíst článek »
na začátek